+38 063 6193404
+38 044 5015207
+38 067 3546970

 (0)

Професіонали

в інженерних

пластмасах

Купити пластик в компанії САНТЕКС досить просто. Більшість складських позицій як правило завжди є на складі. Просто додайте необхідні Вам пластики до Кошику і оформите Замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.
При замовленні пластмас поставляються в Україну під замовлення уточнюйте у менеджера ціну і можливий термін поставки.

 

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЮ
Тут ви можете знайти інформацію по характеристикам і властивостям даного продукту. Велика частина інформації надана нашим партнером, компанією GEHR GMBH. Ми також можемо допомогти вам знайти відповідний матеріал. Наші фахівці готові проконсультувати вас по вашому запиту. Просто заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з вами.

 

Непластифікований ПВХ (PVC-U) - це промисловий конструкційний пластик з відмінними характеристиками міцності, жорсткості і обробки.

ПВХ - вогнестійкий матеріал (самозатухаючим після зняття полум'я) з виняткову хімічну стійкість, і стійкістю до утворення тріщин. Стійкий до більшості кислот і лугів.

PVC-U має високу механічну міцність, міцність на розрив і робочою температурою від 0°C до + 60°C. Також матеріал легко склеюється і зварюється.

Це економічний матеріал загального призначення, який застосовується для виготовлення корпусів резервуарів, легко обробляється і має відмінні температурні характеристики.

Поліпінілхлорід PVC-U - це міцний пластик з високими удароміцними властивостями.

Широко застосовується в хімічній і фармацевтичній промисловості, металургії. Області застосування включають також футерування ванн в гальванічних технологіях.

Полівінілхлорид (PVC-U)

Області застосування:
Хімічна промисловість
Харчова промисловість
Електротехніка
Машинобудування
Металургія
Очистка води

Застосування:
Технологічні трубопроводи
Рівнеміри для ємностей
Світлодіодні світильники
Світлові рекламні вивіски
Моделебудування
Фільтри для басейнів
Пневмо-пошта

Робочі  t °C

Горючість

Питома вага г/см3

Вироби з PVC-U

Конструкційні пластмаси.

Полівінілхлорид (ПВХ, PVC-U)

Способи обробки