Професіонали

в інженерних

пластмасах

+380636193404, +380993593119

+38 063 6193404
+38 067 3546970

+38 099 3593119

 (0)

Конструкційні пластики

Полиметилметакрилат (PMMA) - Акрил

Рабочі  t °C

Горючість

Питома вага г/см3

GEHR PMMA XT – екстра-прозорі екструдовані труби і прутки.

Акрил PMMA - це прозорий пластик, що володіє винятковою міцністю, жорсткістю та оптичною прозорістю. Його стійкість до погодних умов та ультрафіолетового випромінювання, а також твердість поверхні також дуже високі.
PMMA за своїми властивостями - ясність, блиск і прозорість схожий на скло, але при вдвічі меншій вазі і в багато разів більшій міцності, ніж скло. Акрилові пластмаси мають виняткову універсальність, довговічність і естетичні якості - від міцних вивісок і світлових люків до всіляких світильників, дисплеїв, вітририн і полиць для магазинів.

Акрилові (PMMA) прозорі труби і прутки мають чудову глянсову поверхню, мають чудові світлопропускаючі властивості (до 92%), стійкі до старіння і погодних впливів, мають високу міцність і не схильні до корозії.

Акрил схвалений для застосування з харчовими продуктами та показує всі види продуктів харчування у їх природних апетитних кольорах. Дозволяє забезпечувати елегантність торговельного обладнання у торгових центрах.
Акрил PMMA простий у виготовленні, добре склеюється з клеями та розчинниками і легко піддається термоформуванню. У порівнянні з багатьма іншими прозорими пластиками, він має чудову атмосферостійкість.

      Для виготовлення акрилового стрижня використовуються два різні методи виробництва - лиття та екструзія.

Литий акриловий стрижень забезпечує найкращу доступну оптичну поверхню та гарну оброблюваність. Крім того, литий акриловий пруток пропонує широкий діапазон діаметрів до 200 мм.

Екструдовані акрилові стрижні являють собою економічну альтернативу литому акрилу, але доступні діаметри обмежені максимум 40мм.

(Примітка - Екструдований акриловий стрижень не підходить для повноцінної механічної обробки.)

 

Компанія GEHR не виготовляє листовий акрил (PMMA).
Асортимент продукції GEHR з ПММА складають кристально прозорі:
- круглі прутки-стрижні pmma, діаметром від 5мм до 200мм;
- квадратні стрижні pmma, зі стороною 10мм, 15мм, 20мм і 30мм;
- круглі трубки-труби pmma, діаметром від 8мм до 250мм.

Застосування в обладнанні:
Прозорі люки
Рекламні дисплеї, вивіски, вітрини
Ккришки світильників
Фільтри, елементи насосів
Аудіо диски
Фари, лінзи в освітлювальних приладах
Елементи меблів
Зубні протези

Області застосування:
Машинобудування
Автомобілебудування
Електротехнічна промисловість
Медицина
Харчова промисловість
Реклама
Меблева промисловість
Будівництво

Прозорість – світлопропускання безбарвної версії становить 92% видимого світла, що набагато більше, ніж будь-якого іншого прозорого полімерного матеріалу.
Хороші фізико-механічні та електроізоляційні властивості.
Атмосферостійкість - має гарну водостійкість і стійкість до УФ. Прозорі екструдовані труби ПММА пропускають УФ, а пофарбовані його абсорбують.
Хімстійкість – стійкі до дії розведених кислот та лугів, води, спиртів, жирів, водних розчинів неорганічних солей та мінеральних олій; PMMA фізіологічно нешкідливий і стійкий до біологічних середовищ.
Легкість в обробці – ПММА розм'якшується при температурі трохи вище 120°C і легко переробляється. Труби з ПММА можна обробляти механічно, склеювати та зварювати.
Нетоксичність – Акрилові труби та прутки, як і більшість пластиків, є нормальнозаймистим матеріалом (температура займання PMMA - 260 ° С), але при горінні вони не такі небезпечні, як інші горючі пластики, т.к. не виділяє жодних отруйних газів. Труби та прутки з оргскла – екологічно чистий матеріал, що не виділяє жодних токсичних речовин і абсолютно безпечні. PMMA може використовуватися на вулиці та в приміщеннях, у т.ч. у дитячих та лікувальних закладах, на харчових підприємствах та у фармакології.
Твердість та температури – Щільність PMMA становить 1,19 г/см3, що майже в 2,5 рази легше за звичайне скло і на 17% легше за жорстке непластифіковане ПВХ (PVC-U). (Для порівняння – щільність Капролону 1,13-1,15 г/см3). Ударна міцність акрилових труб у 5 разів більша, ніж у звичайного скла. Матеріал має високу морозостійкість (-40 ° С). Робочий діапазон температур PMMA становить від -40 до +70°С.
Стійкість до старіння – Експлуатація прозорого матеріалу поза приміщенням відбувається без зміни світлопропускання, жорсткості та міцності.

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЮ
Тут ви можете знайти інформацію по характеристикам і властивостям даного продукту. Велика частина інформації надана нашим партнером, компанією GEHR GMBH. Ми також можемо допомогти вам знайти відповідний матеріал. Наші фахівці готові проконсультувати вас по вашому запиту. Просто заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з вами.

Елементи меблів, дизайн інтер'єру, світильники, елементи фонтанів, аквакаміни, акваріуми. Технічне моделювання.
 

Акрилові труби знайшли широке застосування:

 • у різноманітних рекламних проектах;
 • у дизайні інтер'єрів, архітектурних рішеннях;
 • у виготовленні різних ємностей, акваріумів;
 • у виробництві торговельного, промислового та рекламного обладнання.

Вироби з PMMA

Способи обробки

 • Вакуум- та термо-формування
 • Вкручування шурупів
 • Вирубування
 • Гідроабразивне різання
 • Лазерне різання
 • Вирізання -Порізка ручним інструментом
 • Обробка напилком, видалення задирок
 • Шліфування та полірування
 • Склеювання
 • Свердління
 • Токарна обробка
 • Фрезерна обробка
 • Нарізка різьблення
 • Гнучка
 • Друк
 • Зварювання методом екструзії

 

Купити пластик в компанії САНТЕКС досить просто. Більшість складських позицій як правило завжди є на складі. Просто додайте необхідні Вам пластики до Кошику і оформите Замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

При замовленні пластмас що постачаються в Україну під замовлення уточнюйте у менеджера ціну і можливий термін поставки.