Професіонали

в інженерних

пластмасах

+380636193404, +380993593119

+38 063 6193404
+38 067 3546970

 (0)

Конструкційні пластики

Полиметилметакрилат (PMMA)

Рабочі  t °C

Горючість

Питома вага г/см3

Акрил (ПММА) PMMA

Акрил PMMA - це прозорий пластик, що володіє винятковою міцністю, жорсткістю і оптичної прозорістю. Його стійкість до погодних умов і ультрафіолетового випромінювання, а також твердість поверхні також дуже високі.
PMMA за своїми властивостями - ясність, блиск і прозорість схожий на скло, але при вдвічі меншій вазі і в багато разів більшою ударопрочности, ніж скло. Акрилові пластмаси мають виняткову універсальністю, довговічністю і естетичними якостями - від міцних вивісок і світлових люків до всіляких світильників, дисплеїв, вітірін і полиць для магазинів.
Акриловий лист простий у виготовленні, добре склеюється з клеями і розчинниками і легко піддається термоформуванню. У порівнянні з багатьма іншими прозорими пластиками, він володіє чудовими атмосферостійкістю.

 

Акриловий стрижень PMMA зберігає оброблюваність акрилового листа круглої форми. Для виготовлення акрилового стержня використовуються два різних методу виробництва - лиття та екструзії.

Литий акриловий стрижень забезпечує найкращу доступну оптичну поверхню і хорошу оброблюваність. Крім того, литий акриловий пруток пропонує широкий діапазон діаметрів до 200 мм.

Екструдовані акрилові стрижні представляють собою економічну альтернативу литому акрилу, але доступні діаметри обмежені максимум 40мм.

(Примітка Екструдований акриловий стержень не підходить для механічної обробки.)

Застосування в обладнанні:
Прозорі люки
Рекламні дисплеї, вивіски, вітрини
Ккришки світильників
Фільтри, елементи насосів
Аудіо диски
Фари, лінзи в освітлювальних приладах
Елементи меблів
Зубні протези

Області застосування:
Машинобудування
Автомобілебудування
Електротехнічна промисловість
Медицина
Харчова промисловість
Реклама
Меблева промисловість
Будівництво

Вироби з PMMA

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЮ
Тут ви можете знайти інформацію по характеристикам і властивостям даного продукту. Велика частина інформації надана нашим партнером, компанією GEHR GMBH. Ми також можемо допомогти вам знайти відповідний матеріал. Наші фахівці готові проконсультувати вас по вашому запиту. Просто заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з вами.

Способи обробки

Назва елемента

 

Купити пластик в компанії САНТЕКС досить просто. Більшість складських позицій як правило завжди є на складі. Просто додайте необхідні Вам пластики до Кошику і оформите Замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

При замовленні пластмас що постачаються в Україну під замовлення уточнюйте у менеджера ціну і можливий термін поставки.