Професіонали

в інженерних

пластмасах

+380636193404, +380993593119

+38 063 6193404
+38 067 3546970

+38 099 3593119

 (0)

Модифіковані пластмаси - Армовані волокном і композитні матеріали.
Свойст пластиків можна вибірково змінювати шляхом введення добавок або наповнювачів, які призначені для досягнення певних характеристик. Отримані в результаті пластмасові матеріали дозволяють поліпшити різні (зазвичай збільшені) термічні, механічні, електричні, оптичні або інші характеристики в порівнянні з тим, що зазвичай спостерігається у немодифицированного основного полімеру. Найбільш поширеними наповнювачами і добавками, крім барвників, є армуючі волокна, стабілізатори та добавки, що знижують тертя.

 

Армуючі волокна

У армованих волокнами полімери армуючі волокна визначають властивості матеріалу суміші. У багатьох випадках міцність волокон вище, ніж у матричних матеріалів, а часто і вище, ніж міцність на розрив металевих матеріалів. Навпаки, щільність найбільш часто використовуваних волокон зазвичай нижче, ніж у алюмінію, що дає більший потенціал при розробці деталей для полегшених конструкцій. У більшості випадків в пелюстках, армованих волокном, використовуються скляні, вуглецеві та арамідні волокна. З точки зору дизайнера особливо важливі механічні характеристики матеріалу.

склонаповнені пластмаси
 

Скловолокно - це найбільш часто використовувані армуючі волокна в армованих полімери. У порівнянні з основним полімером склонаповнені матеріали забезпечують поліпшені механічні властивості, такі як більш висока жорсткість або міцність, а також можуть мати поліпшену твердість поверхні.

вуглецевий пластик
 

Полімери, армовані вуглецевим волокном, надзвичайно міцні і легкі. Їх виробництво може бути дорогим, але в основному вони використовуються там, де потрібна висока співвідношення міцності до ваги і жорсткості. Ці модифікації часто застосовуються в аерокосмічній, автомобільній і багатьох інших областях техніки.

арамідні волокна
 

Арамідні волокна являють собою клас термостійких і міцних волокон, які використовуються в додатках, де пред'являються екстремальні вимоги з точки зору ударної в'язкості, демпфірування матеріалу і опору стирання, а також там, де потрібно низька вага.

Купити пластик в компанії САНТЕКС досить просто. Більшість складських позицій як правило завжди є на складі. Просто додайте необхідні Вам пластики до Кошику і оформите Замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.
При замовленні пластмас поставляються в Україну під замовлення уточнюйте у менеджера ціну і можливий термін поставки.