+38 063 6193404
+38 067 3546970

 (0)

Професіонали

в інженерних

пластмасах

Біорозкладані пластмаси

Купити пластик в компанії САНТЕКС досить просто. Більшість складських позицій як правило завжди є на складі. Просто додайте необхідні Вам пластики до Кошику і оформите Замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. При замовленні пластмас поставляються в Україну під замовлення уточнюйте у менеджера ціну і можливий термін поставки.

 

Здатні біологічно руйнуватися ПЛАСТМАСИ з відновлюваної сировини

Полімери ECO-GEHR ® - це напівфабрикати на основі відновлюваної сировини. Ці екологічно чисті матеріали містять від 60% до 100% відновлюваної сировини і, отже, мають позитивний баланс CO2. Крім того, ECO -GEHR ® пропонує альтернативу сирої нафти. Основою даних пластмас служить велика різноманітність біологічної сировини, такого як цукор / крохмаль, лігнін, целюлоза, касторове масло і деревні волокна. Їх регулюють після полімеризації шляхом змішування, щоб вони підходили для процесу екструзії на існуючих машинах.
Застосування таких пластмас може скоротити забруднення навколишнього середовища і дозволить зберегти запаси корисних копалин для майбутніх поколінь.