+38 063 6193404
+38 044 5015207
+38 067 3546970

Професіонали

в інженерних

пластмасах

 (0)

Купити пластик в компанії САНТЕКС досить просто. Більшість складських позицій як правило завжди є на складі. Просто додайте необхідні Вам пластики до Кошику і оформите Замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.
При замовленні пластмас поставляються в Україну під замовлення уточнюйте у менеджера ціну і можливий термін поставки.

 

 

Інженерні пластики.

Поліамід-Капролон PA 6 (ПА-6)

Поліамід PA6 - це міцний пластик на основі нейлону (капролоктана). Завдяки хорошим термічним і механічним властивостям цей напівкристалічних матеріал відноситься до групи полімерів інженерних пластиків.
Його властивості включають високе поглинання вологи (до 3% в стандартній атмосфері), високу стійкість до стирання і високу механічну / ударну в'язкість. Крім того, нейлон PA6 забезпечує відмінну оброблюваність, дуже гарне поглинання шуму і вібрації, дуже хороші властивості ковзання, а також зварюваність і адгезійні характеристики.
Крім високої міцності, твердості і ударної в'язкості, він має високу температуру теплового відхилення від -40 ° C до прибл. + 100 ° С.


Поліамід PA6 володіє хорошими властивостями ковзання і роботи всуху. Через підвищений вологопоглинання в порівнянні з іншими полімерними матеріалами, можливі зміни розмірів, а також зміни механічних і електричних властивостей, що має бути прийнято до уваги при виборі матеріалу.

Наша компанія поставляє два типу стрижнів поліаміду PA6: від 6мм до 85мм PA6XT (екструдований) і від 90мм до 500мм PA6C (литий)

Поліамід PA 6

Області застосування:
Машинобудування
Авіа-космічна промисловість
автомобілебудування
Харчова промисловість
Сільське господарство
Транспорт

Застосування в обладнанні:
Несучі деталі (хороші ковзаючі властивості)
Зубчасті колеса
Деталі насосів
Напрямні ковзання
Ролики в підшипниках (зниження рівня шуму)
Переходнікі- фітинги

Рабочі  t °C

Горючість

Питома вага г/см3

Вироби з PA-6

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЮ
Тут ви можете знайти інформацію по характеристикам і властивостям даного продукту. Велика частина інформації надана нашим партнером, компанією GEHR GMBH. Ми також можемо допомогти вам знайти відповідний матеріал. Наші фахівці готові проконсультувати вас по вашому запиту. Просто заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з вами.

 

 

Способи обробки

Оформить заказ