Професіонали

в інженерних

пластмасах

+380636193404, +380993593119

+38 063 6193404
+38 067 3546970

+38 099 3593119

 (0)

Інженерні пластмаси.

Поліамід-Капролон (ПА) PA6.6

Робочі  t °C

Горючість

Питома вага г/см3

Поліамід PA-6.6

Поліамід PA-6.6 - це міцний пластик на основі нейлону (капролоктама). Завдяки хорошим термічним і механічним властивостям цей напівкристалічних матеріал відноситься до групи полімерів інженерних пластиків.
Його властивості включають високе поглинання вологи (до 8.5% в стандартній атмосфері), високу стійкість до стирання і високу механічну / ударну в'язкість. Крім того, поліамід PA-6.6 має збільшену поверхневу твердість і жорсткість, відмінну оброблюваність, дуже гарне поглинання шуму і вібрації, дуже хороші властивості ковзання.
Крім високої міцності, твердості і ударної в'язкості, він має високу робочу температуру в діапазоні від -40°C до прибл. + 100°С. Хороша хімічна стійкість до органічних розчинників і палив.


Поліамід PA-6.6 володіє хорошими властивостями ковзання і роботи всуху. Через підвищений вологопоглинання в порівнянні з іншими полімерними матеріалами, можливі зміни розмірів, а також зміни механічних і електричних властивостей, що має бути прийнято до уваги при виборі матеріалу.

Застосування в обладнанні:
Несучі деталі (хороші ковзаючі властивості)
Зубчасті колеса
Деталі насосів
Напрямні ковзання
Ролики в підшипниках (зниження рівня шуму)
Переходнікі- фітинги

Області застосування:
Машинобудування
Авіа-космічна промисловість
Автомобілебудування
Харчова промисловість
Сільське господарство
Транспорт

Хороші фізико-механічні та електроізоляційні властивості - хороші показники властивості стійкості до стирання.
Атмосферостійкість - має непогану водостійкість але незначно абсорбують вологу.
Хімстійкість - стійкі до дії розведених кислот і лугів, води, спиртів, жирів, водних розчинів неорганічних солей і мінеральних масел;PА6 фізіологічно нешкідливий і стійкий до біологічних середовищ.
Легкість в обробці - Поліамід ПА6.6 досить твердий і тому легко обробляється. Його можна обробляти механічно і зварювати. Чи не клеїться.
Нетоксичність  – Стрижні та листи з поліаміду ПА6.6, як і більшість термопластів, є нормальнозаймистим матеріалом (температура плавлення PС +220°С), але при цьому досить важкозаймистими. Для горіння матеріалу необхідна постійна наявність вогню, інакше відбувається самозагасання. При горінні вони небезпечні, як інші горючі пластики, т.к. не виділяє жодних отруйних газів. Заготівлі з натурального матеріалу (без барвників та добавок) біологічно нешкідливі, не виділяють жодних токсичних речовин та абсолютно безпечні. Поліамід PА6 може використовуватися на харчових підприємствах.
Твердість і температури – Щільність поліамду PА6.6 GEHR становить 1,14 г/см3. Матеріал має достатню морозостійкість (-30 ° С). Робочий діапазон температур PA6.6 GEHR становить від -30°С до +100°С.
Стійкість до старіння – при експлуатації матеріалу поза приміщенням не відбувається зміна жорсткості та міцності, матеріал не вимагає УФ стабілізації, не змінює колір і поверхню під впливом сонячних променів.

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЮ
Тут ви можете знайти інформацію по характеристикам і властивостям даного продукту.
Ми також можемо допомогти вам знайти відповідний матеріал. Наші фахівці готові проконсультувати вас по вашому запиту. Просто заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з вами.

Машинобудування
Авіа-космічна промисловість
автомобілебудування
Харчова промисловість
Сільське господарство
Транспорт

 

Вироби з PA-6

Способи обробки

  • Токарна обробка

  • Фрезерна обробка

  • Свердління

  • Вирізання -Порізка ручним інструментом

  • Вкручування шурупів

  • Вирубування

  • Гідроабразивне різання

  • Лазерне різання

  • Зварювання

Купити пластик в компанії САНТЕКС досить просто. Більшість складських позицій як правило завжди є на складі. Просто додайте необхідні Вам пластики до Кошику і оформите Замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

При замовленні пластмас що постачаються в Україну під замовлення уточнюйте у менеджера ціну і можливий термін поставки.