Професіонали

в інженерних

пластмасах

+380636193404, +380993593119

+38 063 6193404
+38 067 3546970

+38 099 3593119

 (0)

Високопродуктивні пластмаси

Поліефірефіркетон PEEK-30GF

Робочі  t °C

Горючість

Питома вага г/см3

Поліефірефіркетон (ПЕЕК) PEEK-30GF

Поліефірефіркетон PEEK-30GF - це високотемпературний напівкристалічних термопласт з високими експлуатаційними характеристиками. Завдяки властивостям цей матеріал відноситься до групи високопродуктивних пластиків.
Поліефірефіркетон PEEK-30GF це варіант PEEK, армований на 30% скловолокном. Завдяки цій модифікації значно збільшується твердість поверхні і температура теплового прогину в порівнянні з значеннями неармированного стандартного PEEK. Коефіцієнт лінійного розширення також можна зменшити приблизно до 25%.


Поліефірефіркетон можна використовувати при дуже високих температурах (близько +260 ° C), і він демонструє виняткову механічну міцність, ударну в'язкість, твердість, міцність на вигин і скручування.
Поліефірефіркетон PEEK демонструє відмінну хімічну стійкість, дуже хороші діелектричні властивості при температурі до +260 ° C і дуже хорошу стійкість до всіх видів випромінювання і радіації (навіть ультрафіолетові промені призводять тільки до легкого зміни кольору на жовтий).
PEEK володіє самозатухаючим властивостями відповідно до UL 94.

Застосування в обладнанні:
Запірні пристрої
Ррозпірки
Фланці
Пристосування у виробництві скла

Області застосування:
Машинобудування
Автомобілебудування
Авіаастроеніе
Ядерна енергетика
Нафтогазова промисловість
Еелектротехнічна промисловість
Харчова промисловість
Хімічна промисловість

Вироби з PEEK-30GF

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЮ
Тут ви можете знайти інформацію по характеристикам і властивостям даного продукту. Велика частина інформації надана нашим партнером, компанією GEHR GMBH. Ми також можемо допомогти вам знайти відповідний матеріал. Наші фахівці готові проконсультувати вас по вашому запиту. Просто заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з вами.

Способи обробки

 

Купити пластик в компанії САНТЕКС досить просто. Більшість складських позицій як правило завжди є на складі. Просто додайте необхідні Вам пластики до Кошику і оформите Замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

При замовленні пластмас що постачаються в Україну під замовлення уточнюйте у менеджера ціну і можливий термін поставки.