Професіонали

в інженерних

пластмасах

+380636193404, +380993593119

+38 063 6193404
+38 067 3546970

+38 099 3593119

 (0)

ЗАСТОСУВАННЯ ПЛАСТМАС.
Електротехнічна промисловість.

ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ПРОМИСЛОВІСТЬ

 

Вже багато років в світі полімери використовуються в електротехнічній промисловості як ізоляційних і конструкціоннихх матеріалів. І це не тільки всілякі перемикачі, розетки і автоматів. Виробники використовують пластмаси в високовольтних трансформаторах, генераторах, двигунах, високовольтних перетворювачах постійного струму і розподільних пристроях.
Трансформатори повинні бути безпечними в експлуатації і надійними навіть при високих робочих температурах і високих електричній напрузі.
Застосування пластмас в трансформаторах:
Ізоляція залізних сердечників і обмоток, притискні кільця, платформи, притискні балки, опорні кільця, притискні сегменти, екранують кільця, кріпильні деталі і сполучні елементи
Распределітельнве пристрої повинні бути безпечними в експлуатації навіть після декількох тисяч циклів перемикання електричного струму в кілька сотень кілоампер.
Застосування пластмас для розподільних пристроїв
Роздільники фаз, власники силових шин, переключають стрижні, рамки, щитки і корпусу.
У високовольтних електродвигунах і генераторах застосовуються пластики володіють відмінною електричної і механічної міцністю.


Застосування пластмас в двигунах і генераторах
Вкладиш шліца, пазові клиен, опорні кільця обмотувальної головки.
Перетворювачі для високовольтної передачі постійного струму мають запланований термін служби до 50 років. Для надійної і безпечної експлуатації перетворювачів використовують пластмаси, які поєднують в собі високу діелектричну і механічну міцність з низьким споживанням вологи, що володіють вогнестійкістю і високою стійкістю до повзучості в залежності від матеріалу.
Тримачі резисторів, затискні стропи для натягу тірісторовз, каркаси з пластмасових профілів, кріплення.

Конструкційні пластмаси

Інженерні пластмаси

Високопродуктивні пластмаси

Наша компания предлагает только высококачественные изделия европейских и мировых производителей. Используя приобретенную у нас продукцию Вы можете быть уверены, что она проработает длительное время и соответствует всем нормативам.