Професіонали

в інженерних

пластмасах

+380636193404, +380993593119

+38 063 6193404
+38 067 3546970

+38 099 3593119

 (0)

ЗАСТОСУВАННЯ ПЛАСТМАС.
Машинобудування.

МАШИНОБУДУВАННЯ

У машинобудуванні і виробництві комплексного промислового обладнання важливо щоб машини і механізми працювали надійно навіть після сильних навантажень і великої кількості робочих годин. Вони повинні мати хороші антифрикційні властивості, зносостійкість, стійкість до рахлічним температур і хорошу теплізоляцію. Сучасні термопласти і композитні матеріали можуть забезпечити виконання таких вимог. Застосування пластмас в машинобудуванні дає великий техніко-економічний ефект завдяки зниженню ваги машин, економії кольорових металів і сталей, зниження трудомісткості і собівартості машин. Застосування пластмас в машинобудуванні, особливо в вузлах тертя, підвищує продуктивність і довговічність машин, знижує витрату потужності, що витрачається на опору в вузлах тертя, знижує вартість і вагу машини.

 

Застосування пластмас в машинобудуванні дозволяє значно знизити матеріаломісткість машин і виробів. Підраховано, що 1т поліамідів (Поліацеталь) може замінювати 3-4т стали або 6-7т бронзи, 1т склопластику - Зт сталевого прокату, 1т пластмасових труб - від 7 до 15 т металу.

 

Застосування пластмас в машинобудуванні:
Конвеєрні системи (ковзаючі елементи для конвеєрних систем)
системи автоматизації
Гідравлічні преси для дерева і пластика
Виробництво інструменту і прес-форм
Автомати для різання - обробні дошки
теплоізоляційні матеріали

Зубчасті і черв'ячні колеса. Шківи, ​​маховички, рукоятки, кнопки. Ролики, катки, бігуни, підшипники ковзання. Направляють верстатів. Деталі підшипників кочення. Гальмівні колодки, накладки. Труби, деталі арматури, фільтри масляних і водних систем. Лопаті вентиляторів, насосів і гідромашин. Ущільнення. Кожухи, корпуси, кришки, резервуарию. Деталі приладів і автоматів точної механіки. Болти, гайки, шайби. Пружини, ресори, кулачкові механізми, клапани. Електроізоляційні деталі, панелі, щитки, корпуси приладів.

Конструкційні пластмаси

Інженерні пластмаси

Високопродуктивні пластмаси

Наша компанія пропонує тільки високоякісні вироби європейських та світових виробників. Використовуючи придбану у нас продукцію Ви можете бути впевнені, що вона пропрацює тривалий час і відповідає всім нормативам.