+38 063 6193404
+38 067 3546970

 (0)

Професіонали

в інженерних

пластмасах

Конструкційні пластмаси

Інженерні пластмаси

Високопродуктивні пластмаси

Наша компанія пропонує тільки високоякісні вироби європейських та світових виробників. Використовуючи придбану у нас продукцію Ви можете бути впевнені, що вона пропрацює тривалий час і відповідає всім нормативам.

 

ЗАСТОСУВАННЯ ПЛАСТМАС.
Машинобудування.

МАШИНОБУДУВАННЯ

У машинобудуванні і виробництві комплексного промислового обладнання важливо щоб машини і механізми працювали надійно навіть після сильних навантажень і великої кількості робочих годин. Вони повинні мати хороші антифрикційні властивості, зносостійкість, стійкість до рахлічним температур і хорошу теплізоляцію. Сучасні термопласти і композитні матеріали можуть забезпечити виконання таких вимог. Застосування пластмас в машинобудуванні дає великий техніко-економічний ефект завдяки зниженню ваги машин, економії кольорових металів і сталей, зниження трудомісткості і собівартості машин. Застосування пластмас в машинобудуванні, особливо в вузлах тертя, підвищує продуктивність і довговічність машин, знижує витрату потужності, що витрачається на опору в вузлах тертя, знижує вартість і вагу машини.

 

Застосування пластмас в машинобудуванні дозволяє значно знизити матеріаломісткість машин і виробів. Підраховано, що 1т поліамідів (Поліацеталь) може замінювати 3-4т стали або 6-7т бронзи, 1т склопластику - Зт сталевого прокату, 1т пластмасових труб - від 7 до 15 т металу.

 

Застосування пластмас в машинобудуванні:
Конвеєрні системи (ковзаючі елементи для конвеєрних систем)
системи автоматизації
Гідравлічні преси для дерева і пластика
Виробництво інструменту і прес-форм
Автомати для різання - обробні дошки
теплоізоляційні матеріали

Зубчасті і черв'ячні колеса. Шківи, ​​маховички, рукоятки, кнопки. Ролики, катки, бігуни, підшипники ковзання. Направляють верстатів. Деталі підшипників кочення. Гальмівні колодки, накладки. Труби, деталі арматури, фільтри масляних і водних систем. Лопаті вентиляторів, насосів і гідромашин. Ущільнення. Кожухи, корпуси, кришки, резервуарию. Деталі приладів і автоматів точної механіки. Болти, гайки, шайби. Пружини, ресори, кулачкові механізми, клапани. Електроізоляційні деталі, панелі, щитки, корпуси приладів.