Професіонали

в інженерних

пластмасах

+380636193404, +380993593119

+38 063 6193404
+38 067 3546970

+38 099 3593119

 (0)

ЗАСТОСУВАННЯ ПЛАСТМАС.
Очистка води.

ВОДООЧИСТКА

 

Свіжа, чиста питна вода є цінним товаром і самим джерелом життя людства. Ефективне очищення і обробка питної води життєво важливі для всіх сфер нашого життя. Гіпохлорит натрію, хлор і озон є одними з найбільш агресивних хімічних речовин, які використовуються в процесах очиски питної води. Устаткування для очищення води має витримувати вплив цих агресивних компонентів протягом тривалого часу. Тому пластмаси, які соотвествуют цим критеріям повинні володіти високою стійкістю до хімічних речовин і мати необхідну чистоту при контакті з питною водою і прості в обробці. Крім того вони повинні добре зварюються і бути досить міцними на розрив.
Пластмаси які використовуються для безпечного очищення питної води: поліпропілен, поліетилен, полівінілхлорид, фторопласт.

 

Застосування пластмас в процесах очищення води:
Промислові установки для очищення води
Футеровка резервуарів для питної води
Очисні споруди
Хімічне очищення води
Міні-системи очищення
Баки з питною водою
Ємності для зберігання хімічних реагентів
Установки опріснення морської води
Очищення стічних вод

З поліпропілену (PP) та поліетилену (PE) виготовляють окремо стоячі резервуари і ємності для реагентів і чістойй води, а також для футерування металевих або залізобетонних резервуарів.

З поліетилену (PE), поліпропілена (PP) та полівінілхлориду (PVC) застосовуються трубопроводи для транспортування реагентів і чистої води.
З поливинилденфторида (PVDF) (фторопласт-2) застосовують хімічно стійкі трубопроводи для сильно агрессівних реагентів.

Конструкційні пластмаси

Інженерні пластмаси

Високопродуктивні пластмаси

Наша компанія пропонує тільки високоякісні вироби європейських та світових виробників. Використовуючи придбану у нас продукцію Ви можете бути впевнені, що вона пропрацює тривалий час і відповідає всім нормативам.