Професіонали

в інженерних

пластмасах

+380636193404, +380993593119

+38 063 6193404
+38 067 3546970

+38 099 3593119

 (0)

ЗАСТОСУВАННЯ ПЛАСТМАС.
Сільське господарство.

СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

 

Сучасне сільське господарство, будь то роботи в полі, на фермі, під час сівби або збору врожаю, стикаються з багатьма проблемами: населення світу зростає, а значить і попит на продовольство зростає. Ефективне і надійне рослинництво і тваринництво набуває все більшого значення. Фермери мають потребу в великому досвіді і нові технології для вирішення цих завдань. Щоб ефективно обробляти свої поля, фермерам потрібна потужна і надійна сільськогосподарська техніка. Оскільки сільськогосподарська техніка стає більше і важче, стає все складніше обробляти ущільнену грунт. Тому легкі і високопродуктивні компоненти для сучасної сільськогосподарської техніки користуються все більшим попитом. І пластмаси, спеціально розроблені для цих вимог допомагають вирішувати такі завдання. Пластмаси використовуються в нової прибиральної техніки поєднують в собі дуже високу несучу здатність, високу зносостійкість і малу вагу. Високоефективні пластики сприяють розробці сучасних, ефективних і надійних сільськогосподарських машин і устаткування, і добре зарекомендували себе у всьому світі в сільськогосподарському машинобудуванні.
Крім того дуже затребуваними в сільському господарстві вважаються плівки. Вони широко використовуються в будівництві теплиць, як укривние і пакувальний матеріал.

 

Пластмаси у сільськогосподарській техніці:
Завзяті подшібнікі в зерноуборучних комбайнах
Втулки в ходових пристроях
Втулки балансиров,
Втулки в навісному і підйомному обладнанні
підшипники кочення
Напрямні на зернозбиральних комбайнах
Футеровка бункерів і кузовів сельскохозяйственноцй техніки
Доїльні апарати, сортувальні конвеєри

Конструкційні пластмаси

Інженерні пластмаси

Високопродуктивні пластмаси

Наша компанія пропонує тільки високоякісні вироби європейських та світових виробників. Використовуючи придбану у нас продукцію Ви можете бути впевнені, що вона пропрацює тривалий час і відповідає всім нормативам.