Професіонали

в інженерних

пластмасах

+380636193404, +380993593119

+38 063 6193404
+38 067 3546970

+38 099 3593119

 (0)

ЗАСТОСУВАННЯ ПЛАСТМАС.
Авіабудування.

АВІАБУДУВАННЯ

 

Авіабудування є однією з високотехнологічних галузей промисловості, де сучасні полімерні і композиційні матеріали грають вирішальні ролі. Свого часу саме полімерні матеріали дозволили літакам піднятися на висоту 10 тисяч метрів. В умовах, коли маса повітряного судна стає істотним фактором у вантажопідйомності і дальності здійснюваних перельотів, сучасні композиційні та полімерні матеріали стають успішними конкурентами традиційних матеріалів.

Менш ніж за десятиліття аерокосмічна промисловість збільшила попит на полімери більш ніж в 5 разів.


Приблизно 15% від структурної маси сучасного громадянського літака в наші дні складають пластикові композити, переважно, виготовлені з вуглецевої пластмаси, армованої волокном. В запускається в даний час в виробництво нове покоління літаків буде використано до 50% конструкційних композиційних матеріалів.


Крім композитних матеріалів в авіабудуванні Використовуються також і термопластики, включаючи полікарбонат, поліетилентерефталат (PET), поліамід (PA), сополімер акрилонитрил-бутадієн-стиролу (АBS), поліацеталь (POM), поліетилен (PE), полістирол (PS). Так, наприклад, компанія Boeing, використовує поліефірефіркетон PEEK, для виготовлення ковпаків маточини системи контролю тиску шин. Деталі повинні витримувати температуру гальмування 200 ° C, а також температуру повітря в польоті, яка буває дуже низькою, до -50 ° C. Антенні обтічники виготовляють з фторопластов, наповнених керамічними волокнами. З цих же матеріалів, стійких до мастил, охолоджуючих рідин, електролітів і інших агресивних середовищ, виготовляють труби, фланці, фітинги, елементи насосів, ущільнювачі та ін.

 

Застосування пластмас в авіабудуванні
Термопласти використовують в літакобудуванні при виготовленні елементів скління (ліхтарі, блістери, ілюмінатори і ін.), В декоративній обробці інтер'єрів літаків.

Конструкційні пластмаси

Інженерні пласмаси

Високопродуктивні пластмаси

Наша компанія пропонує тільки високоякісні вироби європейських та світових виробників. Використовуючи придбану у нас продукцію Ви можете бути впевнені, що вона пропрацює тривалий час і відповідає всім нормативам.