Професіонали

в інженерних

пластмасах

+380636193404, +380993593119

+38 063 6193404
+38 067 3546970

+38 099 3593119

 (0)

ЗАСТОСУВАННЯ ПЛАСТМАС.

Автомобілебудування.

АВТОМОБІЛЕБУДУВАННЯ

 

Пластмаси на сьогоднішній день знайшли застосування в кожному автомобілі. Пластмаси застосовуються для скління автомобіля, у вигляді пар тертя, які працюють з мастилом і без змащення, використовують її для виготовлення сидінь і спинок, малонавантажених шестерень, корпусів і навіть кузов.
Найбільш широко пластмаси застосовують у виробництві деталей внутрішньої обробки салону автомобіля, особливо його передньої частини. При виготовленні декоративних деталей пластмаси забарвлюють або металлизируют. З пластмас також виготовляють деталі двигуна, трансмісії, шасі. При використанні пластмас в підшипниках ковзання зменшується трудомісткість обслуговування автомобіля, так як підшипники з вкладишами з пластмаси і змазкою, яку закладають в процесі побудови, не вимагають періодичної мастила при пробігу автомобіля до 80-100 тис. Км.

Застосування пластмас в автомобілебудуванні.

З полівінілхлориду (PVC) виготовляють шланги для омивача вітрового скла, сильфони, ізоляцію електропроводів, м'які ручки, кнопки, канти, і ін.
Пластик АБС використовується у виробництві вентиляційних решіток, картера системи охолодження, ковпаків коліс, щитка приладів, дверних кишень, елементів сидінь. Цей сополімер використовують також для облицювання радіатора, вентиляційних отворів, емблем.
Поліпропілен (PP) використовують для виготовлення вентиляційних трубопроводів, лопатей вентиляторів, педалей акселератора, а також для облицювання дверей; з цього полімеру виготовляють ручки, гачки та ін.
Полиметилметакрилат (PMMA) - це основний полімер для виготовлення деталей внутрішньосалонового освітлення, захисних ковпаків ліхтарів заднього світла.
Пластмаси на основі ацетобутірата целюлози використовують для облицювання рульового колеса, виготовлення кнопок управління, а також різноманітних декоративних деталей.

З поліамідів (PA) виготовляють лопаті вентиляторів, підшипники, топлівопроводи, направляючі сидінь, деталі дверних замків.
З поліетилену (PE) - паливні баки (ємністю до 100 д), ущільнювальні прокладки, облицювання дверей, багажників.
З поликарбонатов (PC) - кришку маточини колеса, внутрішні освітлювачі, ізолятори і кришки, облицювання репродукторів, плафони.
Політетрафторетилен (PTFE) застосовують для виготовлення втулок підшипників ковзання.
Поліфенілсульфід (PPS) - для іншого електричного деталей системи запалювання, шестерень і ін..

Конструкційні пластмаси

Інженерні пластмаси

Високопродуктивні пластмаси

Наша компанія пропонує тільки високоякісні вироби європейських та світових виробників. Використовуючи придбану у нас продукцію Ви можете бути впевнені, що вона пропрацює тривалий час і відповідає всім нормативам.