Професіонали

в інженерних

пластмасах

+380636193404, +380993593119

+38 063 6193404
+38 067 3546970

+38 099 3593119

 (0)

ЗАСТОСУВАННЯ ПЛАСТМАС.
Хімічна промисловість.

ХІМІЧНА ПРОМИСЛОВІСТЬ

 

Хімічна промисловість є однією з найбільш розвиваються останнім часом галуззю. Произвоства полімерів є обіймаючи з напрямків хімічної промисловості, але отримана продукція - пластмаси також широко застосовуються в хімічній промисловості.
Резервуари для зберігання рідин в хімічній промисловості повинні відповідати різним вимогам. До них відносяться стійкість до хімічних і теплових впливів, а також статистичної навантаженні і стійкість до атмосферних впливів, в залежності від місця установки. У гальванічних лініях важлива корозійна стійкість покриттів беруть участь в електрохімічних процесах: оцинковка, анодування, хромування.
Похідним продуктом хімічної промисловості є відпрацьовані гази і забруднене повітря, для відведення яких використовують химстойкие трубопроводи і установки з очищення (краплевіддільники і газопромивачі - скрубери).
Виходячи з перерахованих вище областей застосування пластмас в хімічній промисловості вони пов'язані з виготовленням конструкційних деталей, які піддаються впливу лугів, кислот та інших коррозіонноагрессівних рідин. Також вони використовуються в системах очищення відпрацьованого повітря і стічних вод, в установках з обробки та підготовки води і для захисту хімічних речовин від забруднення. Також вони використовуються для футеровки (захисту-ремонту) уражених корозією сталевих ємностей.

 

Застосування пластмас в хімічній промисловості.
Ємності-резервуари для зберігання хімічно агресивних рідин
Ємності-реактори для перемішування агресивних речовин
гальванічні ванни
Хімстійкі трубопроводи для транспортування агресивних речовин
Хімстійкі промислові повітроводи
Бортотсоси, парасолі, дефлектори
Хімстійкі насоси і запірна арматура
Піддони і локи для збору розливних хімічних рідин

Конструкційні пластмаси

Інженерні пластмаси

Високопродуктивні пластмаси

Наша компанія пропонує тільки високоякісні вироби європейських та світових виробників. Використовуючи придбану у нас продукцію Ви можете бути впевнені, що вона пропрацює тривалий час і відповідає всім нормативам.