Професіонали

в інженерних

пластмасах

+380636193404, +380993593119

+38 063 6193404
+38 067 3546970

 (0)

Поліамід (PA) - пластмаса на основі лінійних синтетичних високомолекулярних сполук, що містять в основному ланцюзі амідні групи -CONH-.

Капролон - назва поліаміду що виникла СРСР, томущо для виробництва цього пластику використовувався капролактам (капролактан) - полімерна сировина на основі бензолу.
Поліаміди використовуються в машинобудуванні, автомобільній, авіаційній, текстильної промисловості, а також медицині та інших областях.
Поліамід з добавкою олії (маслонаповнений) застосовується при виробництві КАПРОЛОНА зі зниженим коефіцієнтом тертя.
Поліамід також може бути використаний як антикорозійний матеріал для захисту металів і бетону.
З поліаміду виготовляють шайби для лабіринтових ущільнень валів.
У медичній промисловості поліамідні волокна використовуються для виготовлення протезів, хірургічних ниток, штучних кровоносних судин. У вигляді лаків при виробництві ортопедичних виробів.
У текстильній промисловості з поліаміду виготовляють нитки, тканини, канати, мотузки в тому числі для рятувальних робіт і альпінізму.
У народному господарстві поліамід часто використовується в якості плівки, клею.
У харчовій промисловості часто використовується у вигляді одношарових і багатошарових оболонок, наприклад оболонки для ковбасних виробів.
В автомобільній промисловості у вигляді корпусів різних електронних блоків, захисних частин, паливних і гідравлічних трубок, ручок та інших виробів.
Поліамід ПА-6
Температура плавлення, °C : +220
Щільність, г / см³ - 1,15
Поліамід ПА-6.6
Температура плавлення, °C : +260
Щільність, г / см³ - 1,14

Наша компанія пропонує тільки високоякісні вироби європейських і українських виробників. Використовуючи придбану у нас продукцію Ви можете бути впевнені, що вона пропрацює тривалий час і відповідає всім нормативам.