+38 063 6193404
+38 067 3546970

 (0)

Професіонали

в інженерних

пластмасах

Купити пластик в компанії САНТЕКС досить просто. Більшість складських позицій як правило завжди є на складі. Просто додайте необхідні Вам пластики до Кошику і оформите Замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.
При замовленні пластмас поставляються в Україну під замовлення уточнюйте у менеджера ціну і можливий термін поставки.


Високопродуктивні пластмаси

Поліефірефіркетон PEEK-30GF

Поліефірефіркетон PEEK-30GF - це високотемпературний напівкристалічних термопласт з високими експлуатаційними характеристиками. Завдяки властивостям цей матеріал відноситься до групи високопродуктивних пластиків.
Поліефірефіркетон PEEK-30GF це варіант PEEK, армований на 30% скловолокном. Завдяки цій модифікації значно збільшується твердість поверхні і температура теплового прогину в порівнянні з значеннями неармированного стандартного PEEK. Коефіцієнт лінійного розширення також можна зменшити приблизно до 25%.


Поліефірефіркетон можна використовувати при дуже високих температурах (близько +260 ° C), і він демонструє виняткову механічну міцність, ударну в'язкість, твердість, міцність на вигин і скручування.
Поліефірефіркетон PEEK демонструє відмінну хімічну стійкість, дуже хороші діелектричні властивості при температурі до +260 ° C і дуже хорошу стійкість до всіх видів випромінювання і радіації (навіть ультрафіолетові промені призводять тільки до легкого зміни кольору на жовтий).
PEEK володіє самозатухаючим властивостями відповідно до UL 94.

Поліефірефіркетон (ПЕЕК) PEEK-30GF

Області застосування:
Машинобудування
Автомобілебудування
Авіаастроеніе
Ядерна енергетика
Нафтогазова промисловість
Еелектротехнічна промисловість
Харчова промисловість
Хімічна промисловість

Застосування в обладнанні:
Запірні пристрої
Ррозпірки
Фланці
Пристосування у виробництві скла

Робочі  t °C

Горючість

Питома вага г/см3

Вироби з PEEK-30GF

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЮ
Тут ви можете знайти інформацію по характеристикам і властивостям даного продукту. Велика частина інформації надана нашим партнером, компанією GEHR GMBH. Ми також можемо допомогти вам знайти відповідний матеріал. Наші фахівці готові проконсультувати вас по вашому запиту. Просто заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з вами.

 

Способи обробки