+38 063 6193404
+38 067 3546970

 (0)

Купити пластик в компанії САНТЕКС досить просто. Більшість складських позицій як правило завжди є на складі. Просто додайте необхідні Вам пластики до Кошику і оформите Замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.
При замовленні пластмас поставляються в Україну під замовлення уточнюйте у менеджера ціну і можливий термін поставки.


Высокопродуктивні пластмаси

Поліефірефіркетон PEEK-МOD

Поліефірефіркетон GEHR PEEK-MOD - це високотемпературний напівкристалічних термопласт з високими експлуатаційними характеристиками. Відноситься до групи високопродуктивних пластиків.


Поліефірефіркетон GEHR PEEK-MOD® армований на 10% PTFE, графітом і вуглецевим волокном. Дуже хороші характеристики тертя, зносу і розриву роблять цей матеріал хорошим вибором для багатьох областей застосування пов'язаних з тертям.


Поліефірефіркетон можна використовувати при дуже високих температурах (близько +260°C), і він демонструє виняткову механічну міцність, ударну в'язкість, твердість, міцність на вигин і скручування. PEEK демонструє відмінну хімічну стійкість, дуже хороші діелектричні властивості при температурі до +260°C  і дуже хорошу стійкість до всіх видів випромінювання і радіації (навіть ультрафіолетові промені призводять тільки до легкого зміни кольору на жовтий). PEEK володіє самозатухаючим властивостями відповідно до UL 94.

Поліефірефіркетон (ПЕЕК) PEEK-MOD

Області застосування:
Машинобудування
Автомобілебудування
Авіаастроеніе
Ядерна енергетика
Нафтогазова промисловість
Електротехнічна промисловість
Електроніка
Медицина
Харчова промисловість
Хімічна промисловість
Механічна інженерія
Аерокосмічна техніка
Робототехніка

Застосування в обладнанні:
Запірні пристрої
Розпірки
Системи дозування
Насадки, фланці, захоплення
Частини корпусу в електротехнічної промисловості
Кріплення, конічні шестерні
Підшипникові ролики й сепаратори
Корпуси з'єднувачів, клапани
Зубчасті колеса

Робочі  t °C

Горючість

Питома вага г/см3

Вироби з PEEK-MOD

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЮ
Тут ви можете знайти інформацію по характеристикам і властивостям даного продукту. Велика частина інформації надана нашим партнером, компанією GEHR GMBH. Ми також можемо допомогти вам знайти відповідний матеріал. Наші фахівці готові проконсультувати вас по вашому запиту. Просто заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з вами.

 

Способи обробки