+38 063 6193404
+38 067 3546970

Професіонали

в інженерних

пластмасах

 (0)

Купити пластик в компанії САНТЕКС досить просто. Більшість складських позицій як правило завжди є на складі. Просто додайте необхідні Вам пластики до Кошику і оформите Замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.
При замовленні пластмас поставляються в Україну під замовлення уточнюйте у менеджера ціну і можливий термін поставки.ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЮ
Тут ви можете знайти інформацію по характеристикам і властивостям даного продукту. Велика частина інформації надана нашим партнером, компанією GEHR GMBH. Ми також можемо допомогти вам знайти відповідний матеріал. Наші фахівці готові проконсультувати вас по вашому запиту. Просто заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з вами.

 

Поліетилен LDPE - це промисловий пластик з відмінними характеристиками зварювання. Це економічний матеріал загального призначення, який легко обробляється і може піддаватися термоформуванню. Більше застосування цей матеріал отримав в виготовленні виробів шляхом лиття або ротоформірованія з гранул.

З поліетилену LDPE виготовляють всілякі плівки і кришки для ємностей.

 

Поліетилен LDPE - це міцний гнучкий пластик з високими удароміцними властивостями.
Широко застосовується в хімічній та електротехнічної промисловості. відмінний ізолятор. Області застосування включають також резервуари і футерування, ортопедичні та протезні пристрою.

 

Поліетилен LDPE має хорошу хімічну стійкість і стійкістю до утворення тріщин. Стійкий до большості кислот і лугів середньої концентрації.

Поліетилен низької щільності (LDPE)

Області застосування:
Автомобілебудування
Хімічна промисловість
Харчова промисловість
Електротехнічна промисловість
Медична техніка та ортопедія
Машинобудування
Сільське господарство
Транспорт

Застосування:
Литі ємності і басейни
Футерування резервуарів
Кришки для ємностей
Плівки і вироби з них
Кухонні лотки.
Медичні ортези та протези

Робочі  t °C

Горючість

Питома вага г/см3

Вироби з LDPE

Конструкційні пластики.

Поліетилен високого тиску LDPE

Назва елемента

Способи обробки