Професіонали

в інженерних

пластмасах

+380636193404, +380993593119

+38 063 6193404
+38 067 3546970

+38 099 3593119

 (0)

Конструкційні пластмаси.

Поліетилен GEHR PE-ELS®

Робочі  t °C

Горючість

Питома вага г/см3

Поліетилен PEHD (PE-ELS) електропровідний

Поліетілен GEHR PE-ELS® - являє собою варіант PE-HD з поліпшеною електропровідністю. За допомогою спеціальної провідної сажі об'ємний опір може бути зменшено до ≤104 Ом, а поверхневий опір - до ≤105 Ом.

 

Поліетилен PE-ELS це промисловий конструкційний пластик з відмінними характеристиками зварювання, міцності, жорсткості і оброблюваності. Це матеріал, який застосовується для виготовлення корпусів і ящиків для електрочутливого обладнання та інструментів.

 

Поліетилен PE-ELS має високу ударну в'язкість (також при низьких температурах), високе подовження при розриві, дуже хороші електричні та діелектричні властивості, дуже низьке водопоглинання, низьку паропроникність, хороший захист від розтріскування під напругою і низьку міцність на розрив.
Поліетилен PE-ELS має гарну хімічну стійкість. Стійкий до большінстуву кислот і лугів середньої концентрації.

ВЧ зварювання даного матеріалу не рекомендується!

Застосування:
Ящики для електрочутливого компонентів
Корпуси для обладнання

Області застосування:
Електротехнічна промисловість
Електроніка
Медична техніка
Машинобудування

Вироби з PE-ELS

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЮ
Тут ви можете знайти інформацію по характеристикам і властивостям даного продукту. Велика частина інформації надана нашим партнером, компанією GEHR GMBH. Ми також можемо допомогти вам знайти відповідний матеріал. Наші фахівці готові проконсультувати вас по вашому запиту. Просто заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з вами.

Способи обробки

Не знайдено елементів.

Купити пластик в компанії САНТЕКС досить просто. Більшість складських позицій як правило завжди є на складі. Просто додайте необхідні Вам пластики до Кошику і оформите Замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

При замовленні пластмас що постачаються в Україну під замовлення уточнюйте у менеджера ціну і можливий термін поставки.