+38 063 6193404
+38 067 3546970

 (0)

Професіонали

в інженерних

пластмасах

Инженерні пластмаси

Поліоксіметилен (POM)

Поліоксиметилен POM (Поліацеталь) - технічний термопласт, продукт полімеризації формальдегіду з молекулярної масою: 40-120 тис.
Температура плавлення близько 180°C. Поліоксиметилен схильний до гідролізу кислотами і окисленню, наприклад, в присутності хлору. Поліацеталь в заготовках для подальшої механічної обробки (листи, стрижні, втулки) випускається з різними наповнювачами (скловолокно, мастило, гума, дисульфід молібдену) підвищують експлуатаційні властивості полімеру. POM є внутрішньо непрозорим - білим, через його високої кристалічності. POM має щільність 1,380-1,420 г / см3.
Використовується в деталях, що вимагають високої жорсткості, низького тертя і чудової стабільності розмірів. Стійкий до ударних навантажень, органічних розчинників і масел, добре піддається обробці.
Поліацеталь POM використовують як замінник металів і сплавів в конструкціях: для виготовлення шестерень, вкладишів підшипників ковзання, деталей автомобілів, корпусів побутової техніки, електротехнічних деталей і арматури, а також при виготовленні медіаторів для гітар.


Розрізняють два типи Поліацеталь: сополімерний POM-C і гомополімерний POM-H.
Однією з різновидом POM, є параформальдегід (PFA), що містить на кінцях своєї молекули крім ацетальной групи, -H і -OH.
Поліформальдегід може також застосовуватися для отримання волокна.
Заготовки з поліоксиметілена, завдяки фізіологічної нешкідливості і стійкості до дезінфекції та стерилізації, знайшли широке застосування в харчовому обладнанні і медицині. Також полиоксиметилен використовується в ортопедичної стоматології в якості матеріалу для виготовлення каркасів бюгельних протезів.

Наша компанія пропонує тільки високоякісні вироби європейських і українських виробників. Використовуючи придбану у нас продукцію Ви можете бути впевнені, що вона пропрацює тривалий час і відповідає всім нормативам.