+38 063 6193404
+38 044 5015207
+38 067 3546970

Професіонали

в інженерних

пластмасах

 (0)

Купити пластик в компанії САНТЕКС досить просто. Більшість складських позицій як правило завжди є на складі. Просто додайте необхідні Вам пластики до Кошику і оформите Замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.
При замовленні пластмас поставляються в Україну під замовлення уточнюйте у менеджера ціну і можливий термін поставки.


Назва елемента Вага (кг)
PSU d 20x1000мм, Полисульфон пруток
0.42
PSU d 30x1000мм, Полисульфон пруток
0.95
PSU d 40x1000мм, Полисульфон пруток
1.67
PSU d 50x1000мм, Полисульфон пруток
PSU d 60x1000мм, Полисульфон пруток
PSU d 80x1000мм, Полисульфон пруток
PSU d 100x1000мм, Полисульфон пруток
10.45

Високопродуктивні пластмаси.

Полісульфон (PSU) 

Полісульфон PSU відносяться до групи аморфних високоефективних пластиків і являють собою термопластичні прозорі пластмаси, які через свою аморфної молекулярної структури напівпрозорі і мають бурштиновий або світло-коричневий відтінок.
Полісульфон (ПСУ) - це жароміцний пластик з високою механічною міцністю і жорсткістю. Крім того, цей матеріал має високу твердість, дуже хорошу гідролітичну стабільність (підходить для багаторазового стерилізації паром) і високу радіаційну стійкість (проникність для мікрохвиль до 2,45 ГГц). PSU також володіє високою стабільністю розмірів і стійкістю до бетта- і гамма-, рентгенівських і інфрачервоних променів. Однак не є стійким до ультрафіолетового випромінювання.
Крім високої температури безперервного використання, видатні характеристики матеріалу включають в себе гарну стійкість до повзучості, чудову стабільність розмірів, дуже хорошу стійкість до гідролізу і хорошу хімічну стійкість. Має хороші електроізоляційні і діелектричні властивості.
Полісульфон PSU широко використовується в харчовому обладнанні (молочні машини, насоси, клапани, фільтруючі пластини, теплообмінники) і для медичних компонентів *, що підлягають багаторазової очищення і стерилізації.

Полісульфон (ПСУ) PSU

Області застосування:
Електронна промисловість
Машинобудування
Автомобілебудування
Аавіабудування
Хімічна промисловість
Харчова промисловість
Медична промисловість
Ядерна енергетика

Застосування в обладнанні:
Деталі двигуна авто
Частини мікрохвильових печей
Деталі фенів і зволожувачів повітря
Високочастотні ізолятори
Клапани, адаптери
Корпуси котушок
Покажчики рівня масла
Золотники, фланці, трубки
Дозуючі станції
Корпуси насосів і оглядові вікна
Стерилізаційне обладнання

Робочі  t °C

Горючість

Питома вага г/см3

Вироби з PSU

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЮ
Тут ви можете знайти інформацію по характеристикам і властивостям даного продукту. Велика частина інформації надана нашим партнером, компанією GEHR GMBH. Ми також можемо допомогти вам знайти відповідний матеріал. Наші фахівці готові проконсультувати вас по вашому запиту. Просто заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з вами.Способи обробки