Професіонали

в інженерних

пластмасах

+380636193404, +380993593119

+38 063 6193404
+38 067 3546970

+38 099 3593119

 (0)

Полівінілхлорид - це міцний і хімічно стійкий конструкційний пластик, скорочено його називають - ПВХ (PVC).

Цей пластик досить широко застосовується в світі з 1926 року і раніше був відомий як «винипласт».
Володіє відмінною стійкістю до кислот, навіть при високій концентрації (сірчаної, соляної, азотної) і до газів. Володіє стійкістю до лугів (каустичної соді), розчинів солей, корозії, цвілі і інших хімікатів.
Розчиняється в циклогексаноні, тетрагідрофурані (ТГФ), диметилформаміді (ДМФА), діхлоретане, обмежено - в бензолі, ацетоні (набухає). Чи не розчиняється у воді, спиртах, вуглеводнях (в тому числі бензині і гасі). Легко обробляється механічно, в тому числі різкою і згинанням, легко склеівается.Не горить - після видалення від джерела вогню мимовільно гасне. Має відмінні електроізоляційні властивості.


Розрізняють ПВХ трьох типів:
PVC-U - непластифікований (жорсткий) ПВХ. Відрізняється високою щільністю (1,4-1,47 г/см3), має високу хімічну стійкість, добре витримує тиск, не вбирає вологу. Застосовується для виробництва листів, труб, стрижнів, різних профілів.
PVC-P - пластифікований ПВХ (гнучкий) Застосовується для електроізоляції проводів і кабелів, клейонки, плівок, плівок для натяжних стель, штучних шкір, брудозахисних килимків, взуттєвих пластикатів, для прозорих захисних штор.
PVC-С - хлорований непластифікований (жорсткий) ПВХ. Володіє найвищими характеристиками вогнестійкості і найвищою температурою займання (до 500 ° С) серед термопластів. Відрізняється високою щільністю (1,52 г/см3). Застосовується для виробництва листів, стрижнів, труб (для гарячої води до +95 ° С).

 

В інженерних цілях особливо широко застосовується PVC-U як конструкційний матеріал для хімічних ємностей, контейнерів, захисних покриттів, використовується в гальваніки, електролізу, системах опріснення води, на підприємствах очищення води і стічних вод, у виробництві вентиляторів і установок вентиляційних систем, термоформувальних деталей ( панелей, елементів несучих конструкцій, наличників і ін.) Використовується при виготовленні дверей, підвіконь, елементів типу «sandwich», в рекламі - для виготовлення стендів, у пресі та шовкографії), для різних деталей меблів, широко застосовується в машинобудуванні, в обладнанні чистих приміщень.

Наша компанія пропонує тільки високоякісні вироби європейських і українських виробників. Використовуючи придбану у нас продукцію Ви можете бути впевнені, що вона пропрацює тривалий час і відповідає всім нормативам.