Професіонали

в інженерних

пластмасах

+380636193404, +380993593119

+38 063 6193404
+38 067 3546970

+38 099 3593119

 (0)

 Поліпропілен (РР) отримують шляхом полімеризації газу пропілену з застосуванням каталізаторів. Матеріал, який виходить, завдяки своїм фізико-хімічним властивостям, знайшов широке застосування в різних галузях промисловості і в побуті. Щільність поліпропілену: 0,91-0,92 г / см3.
За способом полімеризації поліпропілен ділиться на гомополімери (PP-H), одержуваний полімеризацією однакових мономерів, і сополімер (PP-C), одержуваний полімеризацією різних мономерів. Гомополімери (PP-H) мають високу твердість, жорсткість і міцність на розтяг. Робоча температура гомополіпропілена PP-H від -0°С до + 100°С., при температурі близькій до нуля стає крихким.
Сополімери (PP-С) мають високу пластичність і можуть використовуватися при температурі від -20°С до -80°С.
Поліпропілен PP-C має високу ударною в'язкістю і підвищену зносостійкість, стійкий до багаторазових вигинів (при холодній згинанні обмежений радіус вигину), фізіологічно нешкідливий, водонепроникний, має корозійну стійкість, низьку теплопровідність, точка плавлення 160˚С. Матеріал не володіє запахом, не тоне у воді, в вогні горить без диму, запах при горінні гострий і солодкуватий, плавиться краплями.
Поліпропілен з успіхом застосовується в хімічному аппарато- і резервуаростроеніі, друкованої та текстильної промисловості, гальванотехнике (виготовлення гальванічних ванн і хімічно стійкою вентиляції), харчової промисловості (кондитерська, м'ясна і молочна галузі, консервування), лабораторне обладнання, обладнання для котеджів (септики, басейни та ін.).
Поліпропілен завдяки своїй неполярной структурі має високу хімічну стійкість до контакту з органічними і неорганічними кислотами, крім висококонцентрованих сильних окислювачів (HNO3, H2SO4), лугами, розчинами солей, мінеральними і рослинними оліями, спиртовмісних продуктами. Поліпропілен інертний при контакті з вуглеводнями, але при тривалому контакті з їх парами, особливо при температурах понад 30°С, відбувається набухання матеріалу. Поліпропілен схильний до деструкції при контакті з галогенами, окислюючими газами і солями.
При високих температурах стійкість полімерного матеріалу до хімічних речовин може істотно змінюватися. Тому дуже важливо при конструюванні враховувати температурний діапазон експлуатації виробів з поліпропілену, що контактують з хімічними речовинами.
На поліпропілен незначний вплив надає і іонізуюче опромінення, тому матеріал широко використовується в медицині.

Наша компанія пропонує тільки високоякісні вироби європейських і українських виробників. Використовуючи придбану у нас продукцію Ви можете бути впевнені, що вона пропрацює тривалий час і відповідає всім нормативам.