Професіонали

в інженерних

пластмасах

+380636193404, +380993593119

+38 063 6193404
+38 067 3546970

+38 099 3593119

 (0)

Інженерні пластмаси.

Поліоксіметилен GEHR PОМ-ELS

Робочі  t °C

Горючість

Питома вага г/см3

Поліацеталь (ПОМ) GEHR POM-ELS

Поліацеталь POM-ELS є варіантом ПОМ-С з підвищеною електропровідністю. Електропровідність створюється спеціально підібраною добавкою. Тому не повинно відбуватися міграції на поверхню деталі і, отже, сильного коливання хорошою провідності. Поверхневий опір, виміряний на напівфабрикаті, становить ≤10 4 Ом.


Поліоксиметилен сополімер - поліацеталь POM-C являє собою ідеальне поєднання міцності на розрив, жорсткості і ударної в'язкості. Матеріал має ряд переваг, включаючи низьку схильність до повзучості, низьке вологопоглинання і хорошу оброблюваність. Крім того, завдяки гарній хімічної стійкості і стійкості до стирання, а також високою розмірною стабільності властивості POM-C підходять для різних промислових застосувань.

 

Поліацеталь POM-ELS часто використовується в харчовій промисловості, сільському господарстві, хімічній промисловості - там де є контакт з порошком, пилом і є небезпека вибуху.

Застосування в обладнанні:
Компоненти обладнання, що контактують з порошком і пилом
Заземляющие стрічки, фланці і гільзи

Області застосування:
Машинобудування
Сільське господарство
Електротехнічна промисловість
Текстильна промисловість
Харчова промисловість
Хімічна промисловість

Вироби з GEHR POM-ELS

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЮ
Тут ви можете знайти інформацію по характеристикам і властивостям даного продукту.
Ми також можемо допомогти вам знайти відповідний матеріал. Наші фахівці готові проконсультувати вас по вашому запиту. Просто заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з вами.

Способи обробки

 

Купити пластик в компанії САНТЕКС досить просто. Більшість складських позицій як правило завжди є на складі. Просто додайте необхідні Вам пластики до Кошику і оформите Замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

При замовленні пластмас що постачаються в Україну під замовлення уточнюйте у менеджера ціну і можливий термін поставки.