Професіонали

в інженерних

пластмасах

+380636193404, +380993593119

+38 063 6193404
+38 067 3546970

+38 099 3593119

 (0)

Інженерні пластмаси.

Поліоксіметилен GEHR PОМ-ESD 9

Робочі  t °C

Горючість

Питома вага г/см3

Поліацеталь (ПОМ) GEHR POM-ESD 9

Поліацеталь GEHR POM-ESD 9® - це варіант ПОМ-С зі зниженим поверхневим опором. Зазвичай ненаповнені термопластичні пластики є електроізоляційними і класифікуються як непровідні. Однак за допомогою певних модифікаторів, таких як оброблена вуглецева сажа, металеві волокна або певні солі, також може бути введена електрична провідність, яка діє за своєю природою. Це може привести до антистатичним, що розсіює впливом статичної електрики або навіть дуже проводять властивостями. Використовувані агрегати не підлягають міграції, тому забезпечується безперервність цього особливого властивості. До таких антистатичним пластиків відноситься і електропровідний тип Поліацеталь GEHR POM-ESD 9. Він володіє статичної провідністю з поверхневим опором від 106 Ом до 109 Ом. Це дозволяє застосовувати його в чутливої ​​електротехніці і конвеєрної техніці з одночасним підвищенням вимог до вибухозахисту.

 

Поліоксиметилен сополімер - поліацеталь POM-C являє собою ідеальне поєднання міцності на розрив, жорсткості і ударної в'язкості. Матеріал має ряд переваг, включаючи низьку схильність до повзучості, низьке вологопоглинання і хорошу оброблюваність. Крім того, завдяки гарній хімічної стійкості і стійкості до стирання, а також високою розмірною стабільності властивості POM-C підходять для різних промислових застосувань.

Застосування в обладнанні:
Компоненти в чутливої електротехніці
Конвеєрна техніка
Компоненти для медичної промисловості і фармацевтики

Вироби з GEHR POM-ESD 9

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЮ
Тут ви можете знайти інформацію по характеристикам і властивостям даного продукту.
Ми також можемо допомогти вам знайти відповідний матеріал. Наші фахівці готові проконсультувати вас по вашому запиту. Просто заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з вами.

Способи обробки

 

Купити пластик в компанії САНТЕКС досить просто. Більшість складських позицій як правило завжди є на складі. Просто додайте необхідні Вам пластики до Кошику і оформите Замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

При замовленні пластмас що постачаються в Україну під замовлення уточнюйте у менеджера ціну і можливий термін поставки.