Професіонали

в інженерних

пластмасах

+380636193404, +380993593119

+38 063 6193404
+38 067 3546970

+38 099 3593119

 (0)

Високопродуктивні пластмаси

Політетрафторетилен (PTFE)

Робочі  t °C

Питома вага г/см3

Горючість

Політетрафторетилен (ПТФЕ) PTFE

Фторопласт-4, Тефлон

Політетрафторетилен (PTFE) - це полімер з високою молекулярною вагою. Найбільш видатними характеристиками тефлону є його висока термостійкість, висока стійкість до хімічних речовин і розчинників, висока антіадгезіонная здатність, високі діелектричні властивості, низький коефіцієнт тертя і його нетоксичність. Тефлон ПТФЕ зазвичай вважається термопластичних полімером; при 327°C він зберігає дуже високу в'язкість, тому для виробництва готових виробів і напівфабрикатів потрібні особливі методи перетворення. ПТФЕ можна використовувати при будь-якій температурі від -200°С до + 260°С. Зазвичай ПТФЕ називають фторопласт-4.


Політетрафторетилен (PTFE) - один з найбільш часто використовуваних і важливих фторполімерних матеріалів, використовуваних в самих різних областях застосування. ПТФЕ має надзвичайно низький коефіцієнт тертя. Це зазвичай кращий матеріал для механізмів ковзання, особливо в середовищах, які піддають деталь хімічного впливу.

Застосування в обладнанні:
Прокладки
Деталі хімічних насосів
Ущільнювальні кільця
Сідла клапанів
Підшипники ковзання
Кулачкові диски
Компоненти лічильників
Кулачки і тріскачки
Компоненти корпусів
Прецизійні підшипники загального призначення
Вкладиші для футерування

Області застосування:
Авіабудування і аерокосмічна техніка
Автомобілебудування
Хімічна промисловість
Харчова промисловість
Машинобудування
Кріогенна техніка
Напівпровідникова техніка

Вироби з PTFE

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЮ
Тут ви можете знайти інформацію по характеристикам і властивостям даного продукту. Велика частина інформації надана нашим партнером, компанією GEHR GMBH. Ми також можемо допомогти вам знайти відповідний матеріал. Наші фахівці готові проконсультувати вас по вашому запиту. Просто заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з вами.

Способи обробки

 

Купити пластик в компанії САНТЕКС досить просто. Більшість складських позицій як правило завжди є на складі. Просто додайте необхідні Вам пластики до Кошику і оформите Замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

При замовленні пластмас що постачаються в Україну під замовлення уточнюйте у менеджера ціну і можливий термін поставки.