Професіонали

в інженерних

пластмасах

+380636193404, +380993593119

+38 063 6193404
+38 067 3546970

 (0)

Високопродуктивні пластмаси

Полівініліденфторид (PVDF)

Робочі  t °C

Горючість

Питома вага г/см3

Полівініліденфторид (ПВДФ) PVDF

Фторопласт-2

Полівінілденфторід PVDF - це напівкристалічних термопласт, що відноситься до категорії високоефективних матеріалів. Він відрізняється високою чистотою і дуже гарну зварюваність. Володіючи стійкістю до хімічних речовин і самим суворих погодних умов, ПВДФ є ідеальним матеріалом для різних застосувань.
Хороші електроізоляційні властивості, а також висока постійна робоча температура і чудова Термоформування - якості, які високо цінуються як в машинобудівній, так і в електротехнічної промисловості. Додаткові властивості включають високу ударну в'язкість на холоді, а також високу міцність на розрив і жорсткість.
PVDF демонструє більш високу межу міцності на розрив, опір тиску і стабільність розмірів, ніж споріднений ПТФЕ, але його фрикційні й ізоляційні властивості нижче. Фторопласт-2 (PVDF) має високу механічну міцність і ударну в'язкість при більш низьких температурах, а також самозатухає. Діапазон робочих температур від -30°C до + 150°C.
Полівінілденфторід PVDF показує високу стійкість до хлору, брому і до випромінювання високої енергії.
ПВДФ є універсальним конструкційним матеріалом, особливо підходящим для виробництва компонентів для нафтохімічної, хімічної, металургійної, фармацевтичної, харчової, паперової, текстильної та ядерної промисловості. Його висока чистота також робить його ідеальним матеріалом для напівпровідникової промисловості.

Застосування в обладнанні:
Прокладки
Вкладиші для футерування
Деталі хім.насосов
Зворотні клапани
Центрифуги для екстракції
Трубопровідна арматура і адаптери
Шестерні, направляючі і колеса
Дозуючі станції, рами фільтрів, фланці і Рукава
Діафрагми, кришки
Компоненти в електротехнічної промисловості і медичній техніці

Області застосування:
Автомобілебудування
Хімічна промисловість
Напівпровідникова промисловість
Електротехнічна промисловість
Харчова промисловість
Медична та фармацевтична промисловості
Машинобудування і електроніка
Ядерна енергетика
Металургія
Нафто-газо-видобування
Текстильна і паперова промисловості

Вироби з PVDF

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЮ
Тут ви можете знайти інформацію по характеристикам і властивостям даного продукту. Велика частина інформації надана нашим партнером, компанією GEHR GMBH. Ми також можемо допомогти вам знайти відповідний матеріал. Наші фахівці готові проконсультувати вас по вашому запиту. Просто заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з вами.

Способи обробки

Назва елемента

 

Купити пластик в компанії САНТЕКС досить просто. Більшість складських позицій як правило завжди є на складі. Просто додайте необхідні Вам пластики до Кошику і оформите Замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

При замовленні пластмас що постачаються в Україну під замовлення уточнюйте у менеджера ціну і можливий термін поставки.