Професіонали

в інженерних

пластмасах

+380636193404, +380993593119

+38 063 6193404
+38 067 3546970

+38 099 3593119

 (0)

Якість продукції компанії GEHR GMBH на сьогоднішній день сертифіковано найбільш значущими національними і міжнародними організаціями.

 

Багаторічний досвід дозволяє компанії відповідати найвищим стандартам якості. Компанія GEHR сертифікована відповідно до DIN EN ISO 9001 (менеджмент якості), DIN EN ISO 13485 (менеджмент якості лікарських препаратів), DIN EN ISO 14001 (екологічний менеджмент), DIN EN ISO 50001 (енергоменеджмент) і OHSAS 18001 (менеджмент охорони праці та техніки безпеки). Основна спеціалізація - виробництво листів, труб і круглих прутків до 700 мм. Напівфабрикати компанії використовуються у великій кількості продуктів в обробній промисловості, наприклад, в медицині, машинобудуванні і приладобудуванні, хімічній і аерокосмічній промисловості.

Mitsubishi Chemical Advanced Materials - один з провідних світових виробників термопластичних матеріалів з високими експлуатаційними характеристиками у вигляді напівфабрикатів і готових деталей. 

Фірма QUADRANT EPP (Бельгія) входить до групи компаній Mitsubishi Chemical Advanced Materials.
Компанія САНТЕКС представляє продукцію QUADRANT в Україні з 2000 року.
Серед широкого спектру продукції всесвітньо ізвестніи матеріали і торгові марки. Серед них такі як Ertalon®, Ertacetal®, Ertalyte®, TIVAR®.
Компанія має представництва в 20 країнах і більше 2 800 співробітників. Його спеціальні інженерні термопласти і композити перевершують за своїми характеристиками метали та інші матеріали і використовуються в широкому діапазоні, в першу чергу в промисловості засобів виробництва. 

Компанія SIMONA - один з провідних виробників в світі термопластів. Компанія пропонує свої матеріали для більшості сфер застосування: в хімічній та обробної промисловості, водопостачанні і енергопостачанні, в медицині, екологічних технологіях, будівництві та сільському господарстві. 

 

SIMONA гарантують, що для будь-якого застосування знайдеться ідеальний матеріал, розроблено оптимальне рішення і запропоновані кращі технічні консультації.
Різноманітність, якість і широта асортименту продукції компанії дозволяють знайти ідеальні рішення практично для будь-яких вимог. Кількість працівників компанії по всьому світу превішает 1500 чоловік. Компанія пропонує понад 35 000 найменувань продукції і найрізноманітніший асортимент продукції.

Більше на сайті компанії - перейти на сайт.

Polypres - це італійська компанія-виробник напівфабрикатів з термопластів, з 15-ти річною історією, орієнтована на клієнта, постійно розвивається і здатна адаптуватися до постійних змін на ринку.

 

Polypres Mediterráneo SL - компанія, що спеціалізується на переробці технічних пластмас. Продукція компанії-пресовані плити з поліетилену і поліпропілену, призначена для різних ринків і представлена ​​трьома основними брендами:

Polytec, завдяки своїй універсальності і чудовим властивостям, підходить для нескінченного числа застосувань. Polyfort особливо відомий як база для промислової різання, особливо в взуттєвої промисловості. Polymar рекомендується для харчової промисловості, як для м'ясної промисловості, так і для підприємств громадського харчування, а також для домашнього використання.

Global EPP - это современное производственное предприятие в Великобритании. Его мощности предназначены для обеспечения и обслуживания постоянно растущего глобального спроса на полуфабрикаты из конструкционных пластмасс.

 

Global EPP виробляє напівфабрикати з інженерніх пластмас для використання у великій кількості галузей, включаючи автомобільну та медичну. Global EPP - це виробники високоякісних інженерних полімерів у вигляді стрижнів, труб і пластин, а також поставки для дистриб'юторів по всьому світу. Завоювавши лідируючі позиції на ринку литих полімерів, в середині 2000-х вони розширили свою діяльність на виробництво екструдованих полімерів. Асортимент продукції Global EPP, що складається з пластин, стрижнів і трубок, охоплює широкий діапазон полімерів, квітів, товщини, зовнішнього і внутрішнього діаметрів і доступний будь-якої довжини і ширини

Більше на сайті компанії - перейти на сайт.

Копманія AGRU є одним з провідних виробників полімерної продукції, яка застосовується в усьому світі. На кількох заводах команії по всьому світу працює близько 1000 співробітників.

 

Будучи надійним і досвідченим постачальником, компанія редлагает широкий асортимент продукції - від напівфабрикатів до технологічно оптимізованих литих фітингів. Засноване в 1948 році, підприємство одним з провідних комплексним постачальником трубопровідних систем, напівфабрикатів, бетонозащітних листів і геомембран з технічної пластмаси. Завдяки компетенції в області обробки виробів з технічної пластмаси та розробці індивідуальних рішень, компанія AGRU представлена ​​майже у всіх галузях промисловості.

Більше на сайті компанії - перейти на сайт.