Професіонали

в інженерних

пластмасах

+380636193404, +380993593119

+38 063 6193404
+38 067 3546970

+38 099 3593119

 (0)

Інженерні пластмаси.

Поліетилен HMWPE/РЕ-500

Робочі  t °C

Горючість

Питома вага г/см3

Поліетилен HDPE (HMWPE/PE-500)

Високомолекулярний полиіетилен PE-500 - це інженерний промисловий пластик з відмінними характеристиками міцності, жорсткості і оброблюваності. Поліетилен з високою молекулярною вагою PE500 зазвичай поставляється у вигляді пресованого листа і може працювати при температурі -100°C. Він також може похвалитися вищою зносостійкістю, ніж PE300, що дає йому ширший спектр застосування у всіх галузях промисловості.

 

Високомолекулярний політилен PE500 використовується через його удароміцність в таких областях, як професійні кухонні обробні дошки, поручні та захисні смуги, де очікується повторний вплив. Цей матеріал легко обробляється і є хорошим електроізолятором і може зварюватися.

 

Поліетилен PE-500 має хорошу хімічну стійкістю і стійкість до утворення тріщин. Стійкий до більшості кислот, лугів та багатьох органічних розчинників. Може бути УФ-стабілізованим

Застосування:
Дошки для розробки
Деталі механізмів
Прокладки в обладнанні
Втулки
Напрямні
Деталі для меблів
Спортивне обладнання

Устаткування для дитячих майданчиків

Області застосування:
Хімічна промисловість
Харчова промисловість
Машинобудування
Сільське господарство

Меблеве виробництво

Спорт

Міцний, легкий, згинається без зламу, добре обробляється механічно, хороша стійкість до тертя, електронепровідний, не гігроскопічний (не вбирає в себе).

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЮ
Тут ви можете знайти інформацію по характеристикам і властивостям даного продукту.
Ми також можемо допомогти вам знайти відповідний матеріал. Наші фахівці готові проконсультувати вас по вашому запиту. Просто заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з вами.

Вироби з PE-500

Способи обробки

Купити пластик в компанії САНТЕКС досить просто. Більшість складських позицій як правило завжди є на складі. Просто додайте необхідні Вам пластики до Кошику і оформите Замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

При замовленні пластмас що постачаються в Україну під замовлення уточнюйте у менеджера ціну і можливий термін поставки.