Професіонали

в інженерних

пластмасах

+380636193404, +380993593119

+38 063 6193404
+38 067 3546970

+38 099 3593119

 (0)

АВІАБУДУВАННЯ

 

Авіабудування є однією з високотехнологічних галузей промисловості, де сучасні полімерні і композиційні матеріали грають вирішальні ролі. Свого часу саме полімерні матеріали дозволили літакам піднятися на висоту 10 тисяч метрів. В умовах, коли маса повітряного судна стає істотним фактором у вантажопідйомності і дальності здійснюваних перельотів, сучасні композиційні та полімерні матеріали стають успішними конкурентами традиційних матеріалів. 

АВТОМОБІЛЕБУДУВАННЯ

 

Пластмаси на сьогоднішній день знайшли застосування в кожному автомобілі. Пластмаси застосовуються для фар автомобіля, у вигляді пар тертя, які працюють з мастилом і без змащення, використовують її для виготовлення сидінь і спинок, малонавантажених шестерень, корпусів і навіть кузов. Найбільш широко пластмаси застосовують у виробництві деталей внутрішньої обробки салону автомобіля, особливо його передньої частини. З пластмас також виготовляють деталі двигуна, шасі, трансмісії. При використанні пластмас в підшипниках ковзання зменшується трудомісткість обслуговування автомобіля, так як підшипники з вкладишами з пластмаси і змазкою, яку закладають в процесі побудови, не вимагають періодичної мастила при пробігу автомобіля до 80-100 тис. км.

ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА

 

В даний час і особливо в Україні, використання поновлюваних джерел енергії стає все більш актуальнім і важливим. Використання єнергіі сонця, вітру, біогазових і морських приливних станцій вимагає надійного і ефективного обладнання. Пластмаси, а саме нові композитні і термопластичні матеріали благадоря своїми характеристиками міцності, хімічної стійкості, УФ стійкості і електроізоляції, а також легкості ваги і брабативаемості відмінно підходять для застосування в цій сфері. Використання таких пластмас дозволяє створювати надійні, не потребують дорогого обслуговування системи з високим ККД і високим рівнем безпеки при експлуатації.

КОНВЕЄРНІ ТЕХНОЛОГІЇ

 

Для переміщення продукції і вантажів на виробничих і складських підприємствах широко використовуються конвеєри. Конвеєрні технології застосовуються як при виробництві продуктів харчування і розливі напоїв, так і при процесах збірки високотехнологічного обладнання, в авіабудуванні і автомобілебудуванні. У минулому винахід конвеєра справило прорив у розвитку людства. Для того щоб підвищити потужність конвеєра і при цьому знизити споживання енергії необхідно збільшувати властивості ковзання і зменшувати вагу компонентів конвеєрів, зберігаючи при цьому їх міцність і надійність. Не малу роль грає зниження рівня шуму в процесі роботи конвеєра. Такі завдання цілком вирішуються застосуванням в обладнанні і механізмах конвеєрів інженерних високопродуктивних пластмас.

МАШИНОБУДУВАННЯ

У машинобудуванні і виробництві комплексного промислового обладнання важливо щоб машини і механізми працювали надійно навіть після сильних навантажень і великої кількості робочих годин. Вони повинні мати хороші антифрикційні властивості, зносостійкість, стійкість до рахлічним температур і хорошу теплізоляцію. Сучасні термопласти і композитні матеріали можуть забезпечити виконання таких вимог. Застосування пластмас в машинобудуванні дає великий техніко-економічний ефект завдяки зниженню ваги машин, економії кольорових металів і сталей, зниження трудомісткості і собівартості машин. Застосування пластмас в машинобудуванні, особливо в вузлах тертя, підвищує продуктивність і довговічність машин, знижує витрату потужності, що витрачається на опору в вузлах тертя, знижує вартість і вагу машини.

МЕДИЦИНА І ФАРМАЦЕВТИКА

 

Медицина - це сфера, де полімери успішно завойовують своє місце! Завдяки інноваційним рішенням в полімерній індустрії вдається вирішувати завдання, які раніше вважалися нерозв'язних. Все більше пластмас застосовується у фармацевтичній промисловості. Більшість сучасних пластмас є фізіологічно нешкідливими і стійкими до рентгенівським опроміненням, а деякі також можуть піддаватися тривалій стерелізація в автоклавах при температурі 150°С і вище. Ці властивості дозволяють використовувати їх в хірургії, протезування та ортопедії а також в рентгенівських діагностичних комплексах.

НАФТО- ГАЗО-ВИДОБУТОК

 

Незважаючи на те, що світовий попит на вуглецеві продукти останнім часом коливається, але обсяги їх видобутку постійно зростають. Видобуток нафти і газу стає все більш складною через важкодоступність їх покладів. Це пред'являє все більш високі вимоги до обладнання, що використовується для розвідки і видобутку нафти і газу. вуглеводнів. Ці проблеми пов'язані з впливом на обладнання, яке використовується для розвідки, видобутку і транспортрованія, сильно абразивних середовищ, температур, високими механічними навантаженнями, екстремальними погодними умовами, а також агресивними хімічними речовинами, включаючи мастильні матеріали, кислий газ і морську воду.
Застосування пластмас при виготовленні компонентів такого обладнання дозволяє вирішувати багато проблем. 

СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

 

Сучасне сільське господарство, будь то роботи в полі, на фермі, під час сівби або збору врожаю, стикаються з багатьма проблемами: населення світу зростає, а значить і попит на продовольство зростає. Ефективне і надійне рослинництво і тваринництво набуває все більшого значення. Оскільки сільськогосподарська техніка стає більше і важче, стає все складніше обробляти ущільнену грунт. Тому легкі і високопродуктивні компоненти для сучасної сільськогосподарської техніки користуються все більшим попитом. І пластмаси, спеціально розроблені для цих вимог допомагають вирішувати такі завдання. Пластмаси використовуються в нової прибиральної техніки поєднують в собі дуже високу несучу здатність, високу зносостійкість і малу вагу.

ВОДООЧИСТКА

 

 

Свіжа, чиста питна вода є цінним товаром і самим джерелом життя людства. Ефективне очищення і обробка питної води життєво важливі для всіх сфер нашого життя. Гіпохлорит натрію, хлор і озон є одними з найбільш агресивних хімічних речовин, які використовуються в процесах очиски питної води. Устаткування для очищення води має витримувати вплив цих агресивних компонентів протягом тривалого часу. Тому пластмаси, які соотвествуют цим критеріям повинні володіти високою стійкістю до хімічних речовин і мати необхідну чистоту при контакті з питною водою і прості в обробці. Крім того вони повинні добре зварюються і бути досить міцними на розрив.

ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ

 

Більшість продуктів харчування, будь то м'ясо, риба, напої, хлібобулочні вироби або кондитерські вироби, проводиться з використанням промислового обладнання. Великі обсяги виробництва і високі навантаження пред'являють до обладнання в харчовій промисловості підвищені вимоги на надійність, безпеку, ефективності. Обладнання складається з безлічі компонентів і деталей. Матеріали для їх виготовлення повинні відповідати вимогам гігієни і безпеки, вимагати мінімального обслуговування, повинні бути корозійно стійкими, хімічно стійкими і термостійкими (як при негативних, так і високих температурах). Крім того, для зниження енерговитратності володіти невеликою вагою, відмінними властивостями ковзання і зносостійкості. Тому вони знайшли широке застосування в харчовій промисловості.

ТРАНСПОРТ

 

Незалежно, чи то автомобільний або залізничний транспорт, до них пред'являються певні вимоги: він повинен бути безпечним, економічним і вимагають мінімального обслуговування. Для безпеки транспорт повинен бути міцним і вогнестійким. Всі види транспорту в процесі своєї роботи споживають енергоносії - бензин, газ, електричний струм. Для підвищення економічності, зменшення витрат палива, транспортні засоби намагаються зробити якомога легше. Допомогти у вирішенні цих завдань можуть сучасні пластмаси - композитні і термопласти. Невелика вага, висока міцність, корозійна стійкість, стійкість до стирання і до будь-яких погодних умов роблять пластмаси чудовою альтернативою металів.

ХІМІЧНА ПРОМИСЛОВІСТЬ

 

 

Хімічна промисловість є однією з найбільш розвиваються останнім часом галуззю. Произвоства полімерів є обіймаючи з напрямків хімічної промисловості, але отримана продукція - пластмаси також широко застосовуються в хімічній промисловості. Резервуари в хімічній промисловості повинні відповідати різним вимогам. До них відносяться стійкість до хімічних і теплових впливів, а також статистичної навантаженні і стійкість до атмосферних впливів, в залежності від місця установки. У гальванічних лініях важлива корозійна стійкість покриттів беруть участь в електрохімічних процесах. Застосування пластмас в хімічній промисловості пов'язано з виготовленням конструкційних деталей, які піддаються впливу агрессівніх речовин.

ЕЛЕКТРОНИКА

 

В процесі виробництва електронної продукції обладнання працює практично безперервно. У зв'язку з чим деталі швидко зношуються, накопичується статична електрика. При цьому витрати на його обслуговування збільшуються. Заміна антифрикційних деталей на пластикові дозволяє збільшити термін експлуатації обладнання, знизити рівень статичної електрики і скоротити витрати. Застосування антистатичних пластмас дозволяє збільшити зносостійкість і відмовитися від використання постійного мастила деталей або спеціальних добавок.
Для застосування в електронній промисловості і роботобудуванні широко застосовуються безліч пластмас, в тому числі спеціальні, з електропровідними (ELS) або антистатичними властивостями (ESD).

ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ПРОМИСЛОВІСТЬ

 

 

Вже багато років в світі полімери використовуються в електротехнічній промисловості як ізоляційних і конструкціоннихх матеріалів. І це не тільки всілякі перемикачі, розетки і автоматів. Виробники використовують пластмаси в високовольтних трансформаторах, генераторах, двигунах, високовольтних перетворювачах постійного струму і розподільних пристроях.
Трансформатори повинні бути безпечними в експлуатації і надійними навіть при високих робочих температурах і високих електричній напрузі.

ЯДЕРНА ЕНЕРГЕТИКА

 

 

Завдяки своїм унікальним властивостям полімери і композити на їх основі використовують в атомній енергетиці. Полімери мають гарну електроізоляції і конструкційними властивостями, завдяки чому їх використовують для виробництва кабелів, проводів, конденсаторів.
Розвиток атомної галузі багато в чому пов'язано з впровадженням перспективних матеріалів і новітніх технологій.

Одним з напрямків розвитку є впровадження полімерних композиційних матеріалів на основі модифікованих і армованих пластиків.

У порівнянні зі звичайними конструкційними матеріалами (алюмінієм, сталлю і ін.) Композиційні матеріали на основі вуглецевих і склопластикових волокон мають екстремально високими характеристиками - міцністю, опором втоми, модулем пружності, хімічної і корозійну стійкість, в рази перевищують аналогічні показники стали, при істотно меншій масі.

Наша компанія пропонує тільки високоякісні вироби європейських та світових виробників. Використовуючи придбану у нас продукцію Ви можете бути впевнені, що вона пропрацює тривалий час і відповідає всім нормативам.