Професіонали

в інженерних

пластмасах

+380636193404, +380993593119

+38 063 6193404
+38 067 3546970

+38 099 3593119

 (0)

Інженерні пластмаси.

Поліамід (ПА66) PA 6.6-30GF

Робочі  t °C

Горючість

Питома вага г/см3

Поліамід GEHR PA 6.6-30GF

Поліамід GEHR PA 6.6-30GF - це міцний пластик на основі нейлону (капролоктана) армований скловолокном. Завдяки хорошим термічним і механічним властивостям цей напівкристалічних матеріал відноситься до групи полімерів інженерних пластиків.
Його властивості включають більш низьке поглинання вологи (до 5.5% в стандартній атмосфері), ніж звичайний PA 6.6, високу стійкість до стирання і високу механічну / ударну в'язкість. Завдяки армуванню скловолокном матеріал забезпечує більш високу стабільність розмірів, дуже високу жорсткість і більш високу верхню робочу температуру в порівнянні з неармованим типом.

 

Крім того, поліамід GEHR PA 6.6-30GF має збільшену поверхневу твердість і жорсткість, відмінну оброблюваність, дуже гарне поглинання шуму і вібрації, дуже хороші властивості ковзання.
Хороша хімічна стійкість до органічних розчинників і палив.
Через властивого матеріалу вологопоглинання в порівнянні з іншими полімерними матеріалами, можливі зміни розмірів, а також зміни механічних і електричних властивостей, що має бути прийнято до уваги при виборі матеріалу.

Застосування в обладнанні:
Несучі деталі (хороші ковзаючі властивості)
Зубчасті колеса, втулки
деталі насосів, патрубки
напрямні ковзання
Ролики в підшипниках (зниження рівня шуму)
Переходнікі- фітинги

Області застосування:
Машинобудування
Авіа-космічна промисловість
Автомобілебудування
Харчова промисловість
Сільське господарство
Транспорт

Хороші фізико-механічні та електроізоляційні властивості - хороші показники властивості стійкості до стирання.
Атмосферостійкість - має більшу водостійкість і значно менше абсорбують вологу, ніж звичайний PA6.6.
Хімстійкість - стійкі до дії розведених кислот і лугів, води, спиртів, жирів, водних розчинів неорганічних солей, біологічних середовищ і мінеральних масел;

PА6.6-30GF не вважається фізіологічно нешкідливим, тому не допускається до контактів з харчовими продуктами.
Легкість в обробці - Поліамід PА6.6-30GF набагато твердше звичайного P66 і P6.6 і тому легше і точніше обробляється. Його можна обробляти тільки механічно і зварювати. Чи не клеїться.
Горючість  – Стрижні та листи з поліаміду PА6.6-30GF, як і більшість термопластів, є нормальнозаймистим матеріалом (температура плавлення PA6.6-30GF вище ніж у PA6.6 і дорівнює+260°С), але при цьому досить важко. Для горіння матеріалу необхідна постійна наявність вогню, інакше відбувається самозагасання.
Твердість і температури – Щільність поліамду PА6.6-30GF становить 1,29 г/см3. Матеріал має меншу морозостійкість порівняно зі звичайними PА6 і PА6.6 (нижня робоча температура -20°С), але більш термостійкий по верхній межі.Робочий діапазон температур РА6.6-30GF становить від -20°С до +110°С.
Стійкість до старіння – при експлуатації матеріалу поза приміщенням не відбувається зміна жорсткості та міцності, матеріал не вимагає УФ стабілізації, не змінює колір і поверхню під впливом сонячних променів.

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЮ
Тут ви можете знайти інформацію по характеристикам і властивостям даного продукту.
Ми також можемо допомогти вам знайти відповідний матеріал. Наші фахівці готові проконсультувати вас по вашому запиту. Просто заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з вами.

Машинобудування
Авіа-космічна промисловість
автомобілебудування
Харчова промисловість
Сільське господарство
Транспорт

 

Вироби з PA 6.6-30GF

Способи обробки

  • Токарна обробка

  • Фрезерна обробка

  • Свердління

  • Вирізання -Порізка ручним інструментом

  • Вкручування шурупів

  • Вирубування

  • Гідроабразивне різання

  • Лазерне різання

  • Зварювання

Купити пластик в компанії САНТЕКС досить просто. Більшість складських позицій як правило завжди є на складі. Просто додайте необхідні Вам пластики до Кошику і оформите Замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

При замовленні пластмас що постачаються в Україну під замовлення уточнюйте у менеджера ціну і можливий термін поставки.