+38 063 6193404
+38 067 3546970

 (0)

Професіонали

в інженерних

пластмасах

Купити пластик в компанії САНТЕКС досить просто. Більшість складських позицій як правило завжди є на складі. Просто додайте необхідні Вам пластики до Кошику і оформите Замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.
При замовленні пластмас поставляються в Україну під замовлення уточнюйте у менеджера ціну і можливий термін поставки.ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЮ
Тут ви можете знайти інформацію по характеристикам і властивостям даного продукту. Велика частина інформації надана нашим партнером, компанією GEHR GMBH. Ми також можемо допомогти вам знайти відповідний матеріал. Наші фахівці готові проконсультувати вас по вашому запиту. Просто заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з вами.

 

Поліетилен PE-100 - це промисловий конструкційний пластик з відмінними характеристиками зварювання, міцності, жорсткості і оброблюваності. Це економічний матеріал загального призначення, який застосовується для виготовлення корпусів резервуарів, легко обробляється і має відмінні температурні характеристики.

 

Поліетилен PE-100 - це міцний пластик з високими удароміцними властивостями.
Широко застосовується в хімічній і фармацевтичній промисловості, сільському господарстві. Області застосування включають також конструкційні резервуари і футерування в технологіях очищення води.

 

Поліетилен PE-100 має хорошу хімічну стійкість і стійкістю до утворення тріщин. Може мати УФ-стабілізуючими властивостями. Стійкий до большінстуву кислот і лугів середньої концентрації.

Поліетилен PEHD (PE-100)

Області застосування:
Автомобілебудування
Авіабудування
Хімічна промисловість
Харчова промисловість
Еелектроніка
Машинобудування
Сільське господарство
Очистка води

Застосування:
Трубопроводи та фітинги
Зварні ємності і басейни
Футерування резервуарів
Гальванічні ванни
Деталі для меблів
Спортивне обладнання

Робочі  t °C

Горючість

Питома вага г/см3

Вироби з PE-100

Конструкційні пластмаси.

Поліетилен РЕ-100

Назва елемента

Способи обробки