Професіонали

в інженерних

пластмасах

+380636193404, +380993593119

+38 063 6193404
+38 067 3546970

+38 099 3593119

 (0)

Інженерні пластмаси.

Поліацеталь-Поліоксіметилен PОМ-C

Робочі  t °C

Горючість

Питома вага г/см3

Поліацеталь (ПОМ) POM-C

Поліоксиметилен сополімер - поліацеталь POM-C являє собою ідеальне поєднання міцності на розрив, жорсткості і ударної в'язкості. Матеріал має ряд переваг, включаючи низьку схильність до повзучості, низьке вологопоглинання і хорошу оброблюваність. Крім того, завдяки гарній хімічної стійкості і стійкості до стирання, а також високою розмірною стабільності властивості POM-C підходять для різних промислових застосувань.

За антифрикційним і механічним характеристикам ПОМ-C близький до РА6, але вигідно відрізняється від нього підвищеною стійкістю до ударів (особливо при негативних температурах), кращими пружними властивостями, стійкістю до утворення тріщин, дуже низьким влагопоглощенієм, дуже хорошою оброблюваністю (з можливістю виготовлення точних деталей). ПОМ-С має виняткову усталостную навантаження (в 1,5 рази вище, ніж у ПА 6) та є оптимальним матеріалом для виробів, схильних до повторюваним механічних впливів, ударних навантажень і вібрації.

 Поліацеталь POM-C часто використовується в харчовій промисловості, так як процеси очищення вимагають стійкості до дії гарячої води або різних хімічних речовин.

Аналоги пластику POM-C GEHR.

За більшістю своїх характеристик аналогом матеріалу пластику POM-C GEHR можуть бути пластики Ертацеталь (ERTACETAL®), OMEGA-TAL ®, Ацетрон (ACETRON®), Зеламід (ZELLAMID®) або Дельрін (DELRIN®), Zedex ZX-100K.

Застосування в обладнанні:
Еементи конвеєрів
Зубчасті колеса
Шестерні з маленьким модулем
Підшипники ковзання
Кулачки, Сідла клапанів, Пружини
Вали, Гвинти, Бобіни
Защипувалися механізми;
Ізолюючі деталі в електротехніці
Корпуси реакторів
Компоненти для систем фільтрації
Запчастини для текстильної промисловості
Компоненти в медичній техніці та фотогальваніці
Ущільнювальні прокладки і ін.

Області застосування:
Машинобудування
Авіабудування
Автомобілебудування
Механічна інженерія
Електротехнічна промисловість
Медична техніка
Електронна промисловість
Транспорт
Робототехніка
Текстильна промисловість
Харчова промисловість
Відновлювана енергетика
Пакувальне обладнання

Хороші фізико-механічні та електроізоляційні властивості - відмінні показники властивостей стійкості до стирання, міцності, жорсткості та механічної обробки.
Атмосферостійкість - володіє відмінною водостійкістю і вологостійкістю, практично не абсорбують вологу.
Хімстійкість - стійкі до дії розведених кислот і лугів, води, спиртів, жирів, водних розчинів неорганічних солей і мінеральних масел; POM-C GEHR фізіологічно нешкідливий і стійкий до біологічних середовищ.
Легкість в обробці - Поліацеталь POM-C GEHR дуже твердий, не кришиться і тому легко і точно обробляється механічно. Не зварюється. Чи не клеїться.
Нетоксичність  – Стрижні та листи з поліацеталю POM-C GEHR, як і більшість термопластів, є нормальнозаймистим матеріалом (температура плавлення PС +160°С). Заготівлі з натурального матеріалу (без барвників та добавок) біологічно нешкідливі, не виділяють жодних токсичних речовин та абсолютно безпечні.POM-C GEHR натуральний може використовуватись на харчових підприємствах. Також для прямого контакту з харчовими продуктами допускається та рекомендовано використовувати спеціальний матеріал синього кольору.
Твердість і температури – Щільність поліацеталю POM-C GEHR становить 1,39 г/см3. Матеріал має високу морозостійкість (-40 ° С). Робочий діапазон температур оліацеталь POM-C GEHR становить від -40°С до +100°С.
Стійкість до старіння – при експлуатації матеріалу поза приміщенням не відбувається зміна жорсткості та міцності, матеріал не вимагає УФ стабілізації, не змінює колір і поверхню під впливом сонячних променів.

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЮ
Тут ви можете знайти інформацію по характеристикам і властивостям даного продукту.
Ми також можемо допомогти вам знайти відповідний матеріал. Наші фахівці готові проконсультувати вас по вашому запиту. Просто заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з вами.

Машинобудування
Авіа-космічна промисловість
автомобілебудування
Харчова промисловість
Сільське господарство
Транспорт

 

Вироби з POM-C

Способи обробки

  • Токарна обробка

  • Фрезерна обробка

  • Свердління

  • Вирізання -Порізка ручним інструментом

  • Вкручування шурупів

  • Вирубування

  • Гідроабразивне різання

  • Лазерне різання

Купити пластик в компанії САНТЕКС досить просто. Більшість складських позицій як правило завжди є на складі. Просто додайте необхідні Вам пластики до Кошику і оформите Замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

При замовленні пластмас що постачаються в Україну під замовлення уточнюйте у менеджера ціну і можливий термін поставки.